Security Master indir (Android) 4.8.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz temizleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  4.8.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Cheetah Mobile
  Security Master, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz gereksiz dosya temizleme uygulamasıdır. Security Master uygulamasını Google Play Store üzerinde bulunan diğer gereksiz dosya temizleme uygulamalarından ayıran en önemli özellik birçok fonksiyonu üzerinde barındırmasıdır. Security Master uygulamasını indirerek gereksiz dosyaları temizleme işlemi dışında güvenlik (AppLock), SafeConnect VPN ve Antivirüs özelliklerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Security Master indirmek ücretsizdir.
  2- Security Master
  uygulamasını kullanarak cihazınızın depolama alanını profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.
  3- Security Master uygulamasının üzerinde bulunan anlık koruma sayesinde cihazınıza gelebilecek herhangi bir tehditi anında engellemenize yardımcı olur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Security Master üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Security Master uygulaması üzerinde bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Security Master nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz Security Master indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Security Master uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Security Master nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Security Master uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Security Master uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  Security Master nasıl kullanılır?

  Security Master uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman otomatik olarak cihazınızı koruma işlemini gerçekleştirmeye başlayacaktır. Security Master uygulamasının otomatik ayarları dışında istediğiniz ayarları da kendiniz düzenleyebilirsiniz.

  s1.png

  Security Master uygulaması üzerinde yer alan SafeConnect VPN özelliği sayesinde cihazınız üzerinden VPN bağlantısını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. SafeConnect VPN özelliğini cihazınız üzerinde yer alan tüm uygulamalar ile kullanabilirsiniz.

  s2.png

  Uygulama üzerinde yer alan uygulama kilitleme özelliği sayesinde tüm verilerinizi gizli tutabilirsiniz. Model çizimi, PIN girişi ve Parmak izi okuyucusu ile verilerinizi şifreleyebilirsiniz.

  s3.png

  Android cihazınıza erişim sağlamaya çalışan kişilerin ön kamera kullanarak fotoğrafları çekilir ve bu size fotoğrafı gösterilir.

  s4.png

  Tek tıkla cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek cihazınızın depolama özelliğini yönetebilirsiniz.

  s5.png

  Cihazınıza gelen mesajları Security Master uygulaması üzerinden gizleyerek başka kişilerin görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

  s6.png
Facebook yorumları