Security Task Manager 2.3d

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz geniş kapsamlı özelliklere sahip olan görev yöneticisi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,9 MB
  Sürüm:
  2.3d
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Neuber Software
  Security Task Manager, bilgisayarınızdaki tüm etkin sistem işlemlerini veya yardımcı programlar için güvenlik risk derecelendirmesini görüntüleyen ve kullanıcıların bunları devre dışı bırakmalarını sağlayan kullanımı kolay bir görev yöneticisidir. Başlangıçta, tüm aktif işlemlerle birlikte, derecelendirme, CPU ve bellek kullanımı, tam yol, işlem türü, unvan, açıklama ve şirket adı ile birlikte bir liste doldurulur. Listeden bir giriş seçmek, söz konusu işlem için ek derecelendirme özellikleri ortaya çıkarır. Bir uygulamanın konumunu Windows Gezgini'nde açmak, Google'da aramak, bilinen virüsleri doğrulamak, yorum yazmak ve belirli bir programı bulmak için bir arama işlevi kullanmak mümkündür. İşlemler sonlandırılabilir, karantinaya gönderilebilir veya doğrudan kaldırılabilir. Tüm bilgiler daha yakın inceleme için yazdırılmasının yanı sıra HTML veya TXT formatına aktarılabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Security Task Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. Security Task Manager programı bilgisayarınızda minimum CPU ve RAM kullanır ve bilgisayarınızın işleyişine herhangi bir etki etmez.
  3. Security Task Manager programını kullanarak bilgisayarınızdaki işlemleri sonlandırabilir, karantinaya gönderebilir veya doğrudan kaldırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Security Task Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Security Task Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Security Task Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Security Task Manager indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Security Task Manager Nasıl Kurulur?

  1. Security Task Manager indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Next” butonuna tıklayarak programın kurulumunu başlatın.

   s1.PNG

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise Security Task Manager programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. PC’ye Security Task Manager kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  Security Task Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Security Task Manager programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın arayüzü, bilgisayarınızdaki tüm etkin işlemleri gösterir. Her bir sürecin tehlike tehlikesini kolayca tanıyabilirsiniz. Başka hiçbir Görev Yöneticisi veya İşlem Görüntüleyicisi bu özelliğe sahip değildir. Benzersiz güvenlik riski derecelendirmesi, bir sürecin potansiyel casus yazılım, kötü amaçlı yazılım veya Truva atı olma olasılığını gösterir.

   s4.png

  2. Security Task Manager programını kullanarak bilgisayarınızdaki her bir işlemi birkaç saniye içinde Kaspersky, McAfee, Microsoft, Bitdefender vb. gibi en büyük 50 virüs veritabanında inceleyebilirsiniz.

   s5.png

  3. Security Task Manager, güvenlik duvarınızın, virüs koruması ve casus yazılım önleme çözümünüzün, tarayıcılarınızın, Windows Update'in, Kullanıcı Denetimi ayarlarının, Windows güvenlik ayarlarının ve çoğunlukla kötü amaçlı yazılımın hedefleri olan yazılım ürünlerinin geçerli sürümünü ve yapılandırmasını da kontrol eder.

   s6.png
Facebook yorumları