Ses Kaydedici indir (Android) 33

Android cihazlarınızda ses kaydetmenizi sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,8 MB
  Sürüm:
  33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  qualityapps
  Ses Kaydedici, Android cihazlarınız üzerinden kaliteli bir şekilde ses kaydı yapmanızı sağlayan ücretsiz ses kaydedici uygulamadır. Bazı cihazların üzerinde otomatik olarak yüklü olarak gelen ses kaydedici uygulamaların kullanımı zor olabiliyor ancak ücretsiz ses kaydedici uygulaması sayesinde çok rahat bir şekilde cihazınızın üzerinde yer alan mikrofon ile kaliteli ve hızlı bir şekilde ses kaydı yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Ses Kaydedici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Ses Kaydedici
  uygulaması Android cihazlarınızda yer alan ses kaydedici uygulamalarına göre daha kaliteli bir ses kaydı tutmaktadır.
  3- Uygulamanın sahip olduğu kolay arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
  4- Uygulama, cihazınızda çok az yer kaplar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Ses Kaydedici uygulaması üzerinde bulunan bazı özellikleri uygulamanın tam sürümünü satın almadan kullanamıyorsunuz.
  2- Ses Kaydedici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Ses Kaydedici indirme nasıl yapılır?

  Ses Kaydedici uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden ekranda bulunan Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Ses Kaydedici kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız Ses Kaydedici uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Ses Kaydedici nasıl kullanılır?

  Ses Kaydedici uygulamasının Android cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulama üzerinde herhangi bir üyelik işlemi yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan ekran üzerinde yer alan mikrofon simgesine dokunarak ses kaydı alma ekranına gidebilirsiniz. Ses kayıt ekranı üzerine giriş yaptığınız zaman yuvarlak kırmızı butona dokunarak ses kaydı almaya başlayabilirsiniz. Ses kaydını alırken duraklatma ve tekrar başlatma işlemi yaparak alacağınız ses kaydı için cihazınız üzerinde alan tasarrufu yapabilirsiniz.

  s1.png

  Aldığınız ses kayıtlarını dinlemek için sol altta yer alan kulaklık simgesine dokunarak almış olduğunuz ses kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz. Almış olduğunuz ses kayıtlarının gün/ay/yıl şeklinde tarihi de tutulmaktadır.

  s2.png

  Almış olduğunuz ses kayıtları üzerinde ses kırpma işlemi yaparak sadece işinize yarayacak olan kısmı kullanabilirsiniz.

  s3.png

  Ayarlar kısmına giriş yaparak mikrofon seçimi yapabilir, kaydedilecek ses türünü seçebilir ve kayıt kalitesi gibi özellikleri kontrol edebilirsiniz.

  s4.png
Facebook yorumları