Sesli dil çeviri uygulaması indir (Android) 190.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sesli çeviri uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  24 MB
  Sürüm:
  190.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Talkao
  Sesli Dil Çeviri uygulaması farklı diller arasında anlık olarak sesli olarak çeviri yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Sesli Dil Çeviri uygulamasının asıl işi sesli dil çevirisi olsa da dilerseniz yazılı olarak da çeviri işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sesli Dil Çeviri uygulamasını Google Play Store üzerinden Android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olmak için yazının tamamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Sesli Dil Çevirisi uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama, konuşma seslerini çok net algılamaktadır. Sesli olarak konuşmak istediğiniz yabancı bir kişi ile uygulama aracılığı ile konuşabilirsiniz.
  3- Uygulama üzerinde dış sesin algıladığı cümlelerin içerisindeki kelimelerin ayrı ayrı çevirisini görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Sesli Dil Çevirisi uygulaması bazı dillerde sağlıklı çeviri işlemi yapamıyor.

  Sesli Dil Çevirisi nasıl yüklenir?

  Sesli Dil Çevirisi indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden Sesli Dil Çevirisi indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Sesli Dil Çevirisi nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz Sesli Dil Çevirisi uygulamasının kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

  Sesli Dil Çevirisi nasıl kullanılır?

  Sesli Dil Çevirisi uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın indirme işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ekran üzerinden tüm ayarları aktif hale getirerek SKIP butonuna dokunun.

  tr0.jpg

  Uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan dil seçenekleri arasından çeviri yapmak istediğiniz dilleri seçebilirsiniz. Eğer karşınızdaki kişinin hangi dili konuştuğunu anlayamıyorsanız alt kısımda yer alan Auto Detect özelliğini seçerek karşınızdaki kişinin konuştuğu dili uygulamanın otomatik olarak anlamasını sağlayabilirsiniz.

  tr1.PNG

  Uygulama üzerinde bulunan mikrofon simgesine tıklayıp konuşarak sesli olarak çeviri işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

  tr2.PNG

  Uygulama üzerinde kelime olarak arama yaparak daha önce çevirisini yapmış olduğunuz cümleleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu özellik sayesinde cümle içerisinde bulunan kelimelerin tek tek çevirisini de hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  tr3.PNG

  Sesli olarak çeviri yapmak dışında uygulamanın alt kısmında yer alan metin alanına yazarak da çeviri yapabilirsiniz.

  tr4.PNG
Facebook yorumları