SHAREit indir 4.0.6

Bilgisayarınız ile akıllı telefonlarınız arasında dosya aktarımı yapabileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,15 MB
  Sürüm:
  4.0.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SHAREit
  SHAREit, bilgisayarınız ve akıllı telefonlarınız arasında dosya aktarımı yapmanızı sağlayan bir programdır. İsterseniz kendi bilgisayarınızdan kendi telefonunuza gönderebilirken, arkadaşlarınızın akıllı telefonlarına da veri gönderebilirsiniz. SHAREit, gelişmiş "etkin nokta doğrudan bağlantı" teknolojisiyle, birkaç GB boyuttaki film kliplerinin bile akıllı cihazlara dakikalar içinde aktarılmasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1- SHAREit uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Bilgisayarınızda bulunan dosyaları akıllı telefonunuza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.
  3- Aynı anda birden çok dosya gönderimi yapabilirsiniz.
  4- Aynı anda 5 cihaza kadar bağlantı sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Bilgisayarınızda veya akıllı cihazlarınızda kullandığınız internet kalitesinin biraz düşmesi bile dosya aktarımını olumsuz şekilde etkiler. Öyle ki dosya yarım kalmasına bile neden olabilir.
  2- Akıllı telefonunuzun üzerinden bilgisayarınıza dosya aktarım işlemi gerçekleştirirken telefonunuzun Wi-Fi bağlantısı kesiliyor. Wi-Fi bağlantısı dosyanın hızlı aktarmasını sağlamak amacıyla sadece SHAREit uygulaması üzerinden kullanılıyor.

  SHAREit nasıl indirilir?

  SHAREit programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için sayfanın yukarısında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. SHAREit kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  SHAREit nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirdiğiniz SHAREit kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekrandan Kabul butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul ederek kurulum işlemine başlayın.
  share1.PNG


  Daha sonrasında SHAREit programının kurulacağı yeri seçerek İleri butonuna tıklayın. Programın bilgisayarınıza kurulumu için disk üzerinde yaklaşık 27 MB’lık boş bir alan olması gerekmektedir. Programın çok düşük boyuta sahip olduğunu buradan anlayabilirsiniz.
  share2.PNG


  SHAREit programı kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden Bitir butonuna tıklayın. Ardından SHAREit programı otomatik olarak çalıştırılacaktır.
  share3.PNG

  SHAREit nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladığınız SHAREit programını çalıştırın. Programı ilk kez çalıştırdığınızda karşınıza paylaşacağınız içeriklerin gizli tutulacağını anlatan bir lisans sözleşmesi gelecektir. Kabul Ediyorum butonuna tıklayarak SHAREit programını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  share4.PNG


  Telefonunuz üzerinden SHAREit uygulamasını indirerek telefonunuzdan bilgisayarınıza fotoğraf, video, dosya ve telefonunuzda yüklenmiş olan uygulama kurulum dosyası dahil olmak üzere tüm dosyaları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken SHAREit mobil uygulaması ile SHAREit bilgisayar uygulamasını eşleştirmek.
  shareEslestirme.jpg


  Eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınız ile akıllı telefonunuzun arasında ücretsiz ve hızlı olarak dosya aktarma işlemini yapmaya başlayabilirsiniz.
  shareMobil.jpg
Facebook yorumları