ShareX indir 12.4.1

Bilgisayarınızda ekran görüntüsü alabileceğiniz ve online olarak paylaşabileceğiniz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,35 MB
  Sürüm:
  12.4.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ShareX
  ShareX, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ekran görüntüsü alma programıdır. ShareX programını kullanarak bilgisayarınızda alacağınız ekran görüntülerini tek tuşla internete yükleyebilir ve dilediğiniz kişilerle kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ShareX programını indirmek ücretsizdir.
  2. ShareX programı sahip olduğu arayüz sayesinde ve hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde çok kullanışlı bir programdır.
  3. ShareX programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik programda reklam da bulunmuyor.

  ShareX Nasıl İndirilir?

  1. ShareX indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza ShareX indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  ShareX Nasıl Kurulur?

  1. ShareX programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza ShareX kurulumu için gerekli lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. ShareX kurulumuna devam edebilmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   s1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise ShareX programının bilgisayarınızın sabit diski üzerinde kurulacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   s2.png

  3. ShareX programının lisans sözleşmesini onayladıktan ve programın bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayarak ShareX programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.png

  4. ShareX kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. ShareX programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.png

  ShareX Nasıl Kullanılır?

  1. ShareX programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak ShareX kısayolunu kullanarak programa giriş yapın. ShareX programına giriş yaptıktan sonra ana ekran üzerinden program kısayollarını görüntüleyebilirsiniz. Programın kısayollarını öğrenmek biraz zaman alabilir. ShareX programını ana ekranın sol kısmında bulunan menü üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   s5.png

  2. Bilgisayarınızın klavyesinde bulunan Print Screen tuşuna bastığınızda alınan ekran görüntüleri otomatik olarak ShareX programına aktarılır. Almış olduğunuz ekran görüntülerini ShareX programının ana ekranı üzerinden yönetebilirsiniz.

   s6.png

  3. Dilerseniz bilgisayarınızda alacağınız ekran görüntülerinin otomatik olarak ShareX programı aracılığı ile internete yüklenmesini de sağlayabilirsiniz. İnternet üzerine yüklenen ekran görüntülerini bilgisayarınızın sağ alt kısmında çıkacak pencere üzerinden hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Sağ alt kısımda çıkacak olan pencereye tıkladığınız zaman otomatik olarak aldığınız ekran görüntüsünün internet üzerindeki adresine yönlendirilirsiniz.

   s7.jpg

  4. İnternete yüklenen ekran görüntüsünün linkini kopyalayarak internet üzerinde istediğiniz bir alanda paylaşabilirsiniz.

   s8.png
Facebook yorumları