Shift indir 3.0

Bilgisayarınız üzerinde birden fazla mail hesabı yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  95 MB
  Sürüm:
  3.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Shift
  Shift, bilgisayarınızın üzerinde kullandığınız uygulamalara birden fazla hesap eklemenizi sağlayan bir programdır. Shift programını kullanarak birden fazla mail adresine veya bilgisayarınız üzerinde kullandığınız farklı programlara birden fazla farklı hesap ile giriş sağlayabilirsiniz. Ayrıca normal zamanda bildirimlerini kaçırdığınız hesaplarınızı Shift programının üzerinde yer alan bildirim sekmesine giriş yaparak geçmiş bildirimlerinizi de kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle hesaplarınıza gelen hiçbir bildirimi kaçırmamış olursunuz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Shift programını indirmek ücretsizdir.
  2- Shift
  programı üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır. Programı temiz bir şekilde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  3- Shift programının bilgisayarınıza kurulum işlemi ve kullanımı çok basittir. Shift programının kurulumunu ve kullanımını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Shift programı üzerinde bulunan tüm programlara birden fazla hesap ekleyebilmeniz için Shift Premium özelliğini satın almanız gerekmektedir.

  Shift indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Shift indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Shift kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Shift kurulumu nasıl yapılır?

  Shift kurulum indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Shift kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden eğer daha önce Shift programına üyelik aldıysanız sol alt kısımda yer alan Log in to existing account yazısına tıklayarak mevcut olan üyeliğinizi kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Daha önce Shift programını hiç kullanmadıysanız Create Account butonuna tıklayarak yeni bir üyelik alabilirsiniz.

  s1.png

  Create Account butonuna tıkladıktan sonra yönlendireleceğiniz pencere üzerinden mail adresinizi giriş yapın ve ardından ADD butonuna tıklayın.

  s2.png

  Kullanmak istediğiniz mail hesabınızı Shift programına ekledikten sonra CONTINUE butonuna tıklayarak Shift kurulumuna devam edebilirsiniz.

  s3.png

  Shift programı üzerine eklediğiniz mail adresinizin önemli bilgilere erişim sağlayabilmesi için Shift programına izin vermeniz gerekmektedir. Gerekli izinleri verdikten sonra Shift programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  s3,1.png

  Shift programını kullanmaya başlamadan önce program üzerinde kullanabileceğiniz uygulamaları seçmeniz gerekmektedir. Bu kısmı Next butonuna tıklayarak geçebilirsiniz. Shift programının kurulumundan sonra kullanabileceğiniz uygulamaları değiştirebilirsiniz.

  s4.png

  Shift programının kurulumunun son kısmında kullanmak istediğiniz temayı seçin ve ardından START USING SHIFT butonuna tıklayarak kurulumu sonlandırabilirsiniz.

  s5.png

  Shift nasıl kullanılır?

  Shift programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Shift programı üzerine bağladığınız Google hesabınıza gelen mailleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  1 numaralı ok ile işaretlenmiş olan kısımdan yeni bir hesap ekleyebilirsiniz.

  2 numaralı ok ile işaretlenmiş olan kısımdan ise yeni bir uygulama ekleyebilirsiniz.

  s6.png
Facebook yorumları