ShowKeyPlus - Windows Urun Anahtari Ogrenme Programi 1.0.5835

Show Key Plus, BIOS'a yazılı olan Windows 10, 8.1, 8 ve Windows 7 ürün anahtarlarını bulma aracıdır

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7
  Boyut:
  0.35 MB
  Sürüm:
  1.0.5835
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Superfly-Inc
  Show Key Plus programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 kullanıcıları için BIOS'a gömülü olan ürün anahtarlarını öğrenme programıdır.

  ShowKeyPlus sayesinde kaybettiğiniz ürün anahtarlarına ulaşabilirsiniz. Bu program, size orjinal ürün anahtarlarınızı gösterir. Yani, yasal bir uygulamadır.

  ShowKeyPlus programını kullanarak ürün anahtarınızı bulmak için yapmanız gereken tek şey indirdiğiniz .zip dosyasını açmak ve içindeki "ShowKeyPlus.exe" uygulamasını çalıştırmaktır. Bu uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza mevcut işletim sisteminizin sürüm ismi ve numarası, ürün anahtarı (product key), kurulum anahtarı (installed key), OEM anahtarı (OEM key) gibi bilgilerin bulunduğu bir pencere gelecek. Bu bilgileri yedeklemek için pencerenin sağ altında bulunan "Save (Kaydet)" butonuna tıklamanız yeterli.

  ShowKeyPlus ile Windows ürün anahtarınızı öğrenmek işte bu kadar kolay. Programın ekran görüntülerine aşağıdan gözatabilirsiniz.

  Images

  1. showkeyplus-ekran-goruntusu.jpg
  2. showkeyplus-urun-anahtarini-okunur-yapma.jpg
  3. showkeyplus-windows-urun-anahtari-kontrol-etme.jpg
  4. showkeyplus-yedekten-urun-anahtari-yukleme.jpg

Recent Reviews

 1. Fatih.Kocak
  Fatih.Kocak
  5/5,
  Version: 1.0.5835
  Windows 10 üzerinde denedim ve sorunsuz bir şekilde orjinal Windows 10 ürün anahtarımı buldum. Siz de bu program ile Windows ürün anahtarınızı öğrenebilirsiniz.
Facebook yorumları