Silver Key 5.3.1

Bilgisayarınızdaki dosya ve programları şifrelemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20,7 MB
  Sürüm:
  5.3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Inv Softworks LLC.
  Silver Key, bilgisayarınızdaki dosyaları, klasörleri ve dizinleri şifrelemenizi sağlayan bir yazılım aracıdır. Oldukça basit ve hızlı bir kurulum sürecinden sonra, basit bir kullanıcı arayüzü sizi karşılar. Bu arayüz sayesinde programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu yazılım yardımcı programı, Windows Gezgini içerik menüsüne birkaç giriş ekler. Daha kesin olmak gerekirse, dosyaları parçalamanıza, basit veya EXE parsel oluşturmanıza olanak sağlar. Dosyaları şifrelerken, yollarını bir dosya tarayıcısının yardımıyla sağlamanız gerekir ve ayrıca belirli bir TXT'nin içeriğini şifrelenmemiş bir açıklama olarak gösterebilirsiniz. Kaynak öğeler şifrelemeden sonra parçalanabilir ve geçiş çubuğunun yardımıyla geçiş sayısını belirlemek mümkündür. Ayrıca Silver Key programı, rastgele kriptografik olarak güçlü bir ikili anahtar oluşturmanıza ve bunu bir yorum dizesi olsun veya olmasın, sabit sürücünün özel bir yerine anahtar dosya (KF formatı) olarak saklamanıza yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Silver Key programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Silver Key programı, bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemez.
  3. Silver Key programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısının bulunmasına gerek yoktur.
  4. Silver Key, dosya şifreleme konusunda oldukça verimli bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Silver Key programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Silver Key Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Silver Key indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Silver Key indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Silver Key Nasıl Kurulur?

  1. Silver Key programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Açılacak pencere üzerinden “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayınve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Silver Key programını bilgisayarınıza kurmadan önce programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s2.PNG

  3. PC’ye Silver Key kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  Silver Key Nasıl Kullanılır?

  1. Silver Key programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Silver Key programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Encrypt” butonuna tıklayın.

   s4.PNG

  2. “Encrypt” butonuna tıklamanızın ardından açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızda şifrelemek istediğiniz dosya, klasör veya programı seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   s5.PNG

  3. Silver Key programını kullanarak şifrelemek istediğiniz dosyayı seçmenizin ardından kullanmak istediğiniz şifreyi girin ve “OK” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra seçtiğiniz dosya şifrelenecektir.

   s6.PNG

  4. Bilgisayarınızda şifrelediğiniz herhangi bir dosya, klasör veya programa giriş yaparken oluşturduğunuz şifreyi kullanmanız gerekmektedir. Şifrelediğiniz dosyayı bilgisayarınızda açarken, oluşturduğunuz şifreyi girmeden dosyanın içeriğini görüntüleyemezsiniz. Böylece verileriniz, bilgisayarınızı kullanan diğer kişilerin görüntülenmesinden korunmuş olur.

   s7.PNG
Facebook yorumları