SimCity BuildIt (Android) 1.31

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz şehir kurma ve yönetme oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  117 MB
  Sürüm:
  1.31
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ELECTRONIC ARTS
  SimCity BuildIt, Electronic Arts firmasının ünlü şehir kurma oyunu olan SimCity oyununun Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz versiyonudur. SimCity BuildIt oyununda kendi şehrinizi tasarlayarak şehrinize gökdelenler, parklar, şehir simgeleri, fabrikalar ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Şehrinizde meydana gelebilecek trafik, yangın ve hava kirliliği gibi sorunları çözün. Santraller, hastaneler ve polis karakolları gibi hizmetler sağlayın; parklar ve eğitim ile nüfusunuzu artırın ve nüfusunuzun memnun kalmasını sağlayın. Geniş caddeler ve tramvaylar ile trafiği yönetin. Ayrıca oyundaki diğer oyuncular ile ticaret yapmak, kaynaklar ve strateji hakkında sohbet etmek için Başkanlar Kulübü’ne katılabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. SimCity BuildIt oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. SimCity BuildIt oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.
  3. SimCity BuildIt oyununda şehrinizi geliştirmek için herhangi bir sınır bulunmuyor. Oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. SimCity BuildIt oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. SimCity BuildIt oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.

  SimCity BuildIt Nasıl İndirilir?

  SimCity BuildIt oyununu Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak SimCity BuildIt oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  SimCity BuildIt Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak indireceğiniz SimCity BuildIt oyununun cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. SimCity BuildIt oyununu oynamak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  SimCity BuildIt Nasıl Oynanır?

  1. SimCity BuildIt oyunununindirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızın menüsü üzerindeki logoya tıklayarak başlatabilirsiniz. SimCity BuildIt oyununa giriş yaptığınızda ilk olarak şehrinizi oluşturarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Kendi şehrinizi oluşturduktan sonra verilecek olan yönlendirmeleri takip ederek oyunun oynanışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

   s1.jpg

  2. SimCity BuildIt oyununun oynanışı hakkında temel bilgileri öğrendikten sonra kendi şehrinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. SimCity BuildIt oyunundaki nüfusunuzu memnun etmek için şehrin çeşitli yerlerine parklar, eğlence alanları ve trafiği kolaylaştıracak köprüler ve yollar ekleyebilirsiniz.

   s2.jpg

  3. SimCity BuildIt oyunundaki diğer oyuncular ile çevrimiçi olarak ticaret yapabilirsiniz.

   s3.jpg

  4. SimCity BuildIt oyununda şehrinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

   s4.jpg
Facebook yorumları