Slickrun 4.4.8.4

Bilgisayarınızda hızlı bir şekilde program veya uygulama başlatmanızı sağlayan yazılım aracı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,2 MB
  Sürüm:
  4.4.8.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Bayden Systems
  Slickrun, bilgisayarınızdaki uygulamaları hızlı bir şekilde başlatmanıza veya web sitelerine direkt olarak giriş yapmanıza yardımcı olan bir programdır. Slickrun, bilgisayarınızın ekranına şeffaf bir komut satırı penceresi yerleştirerek, kullanıcılara komut takma adları yazarak uygulamalar veya web sayfaları başlatma imkanı sunar. Kullanıcılar, bilgisayarındaki herhangi bir uygulama için takma adlar oluşturabilir, böylece uygulamanın yolunu yazmak zorunda kalmadan bunlardan herhangi birini başlatabilir. Dahası, kullanıcıların sadece programın diğer adını yazması gerekir, ismini tamamen yazmalarına gerek yoktur. Kullanıcılar bir web adresine sihirli bir kelime ekleyerek site kitaplıkları oluşturabilir ve web sitesinin adresini değil bu kelimeyi girerek açabilirler. Bu araç ayrıca geçmiş ve sihirli kelimeleri otomatik olarak tamamlayacak şekilde ayarlanabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Slickrun programını indirmek ücretsizdir.
  2. Slickrun programını hiçbir ödeme yapmanıza gerek kalmadan tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. Slickrun programı, bilgisayarda çalışırken farklı uygulamalara erişim sağlamak isteyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlar.

  Slickrun Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Slickrun indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından Slickrun kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Slickrun Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Slickrun kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi açıldıktan sonra “I Agree” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   s1.PNG

  2. Slickrun programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmeden önce, programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. PC’ye Slickrun kurulumu tamamlanmasının ardından “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   s3.PNG

  Slickrun Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayara Slickrun kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Slickrun programını çalıştırmanızın ardından bilgisayarınızın ekranında şeffaf bir alan aktif hale gelecektir. Bu alan, bilgisayarınızın bellek durumunu, tarihi ve saati göstermektedir.

   s4.PNG

  2. Slickrun programının şeffaf alanına çalıştırmak istediğiniz uygulama veya program hakkında kısa bir yazı yazın ve Slickrun programının seçtiğiniz uygulamayı bulmasını bekleyin. Bu işlem hızlı bir şekilde gerçekleşir ve açmak istediğiniz uygulamayı saniyeler içerisinde açabilirsiniz.

   s5.png

  3. Slickrun programının sahip olduğu sihirli kelimeleri değiştirmek için veya yeni bir kelime eklemek için programın menüsünü açabilirsiniz. Programın menüsü üzerinde bulunan “MagicWords” özelliği sayesinde mevcut sihirli kelimeleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yeni bir sihirli kelime eklemek için “New MagicWord…” butonuna tıklayabilirsiniz.

   s6.png

  4. “New MagicWord…” butonuna tıklamanızın ardından açılacak pencere üzerinden programa yeni bir işlem ekleyebilirsiniz. Bu işlem, bir uygulama, bir program veya bir websitesi için olabilir.

   S7.PNG
Facebook yorumları