SlidePlus (Android) 3.11.0

Android cihazlarınızda slayt gösterileri oluşturabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  33 MB
  Sürüm:
  3.11.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  QuVideo
  SlidePlus, Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızdan slayt gösterileri oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. SlidePlus uygulamasındaki farklı temaları kullanarak fotoğraflarınızdan slayt gösterileri hazırlayabilir, hazırladığınız slayt gösterilerine müzik, metin ve diğer çeşitli animasyonları ekleyebilirsiniz. SlidePlus uygulamasını kullanmak çok basittir ve sadece birkaç dokunuş ile cihazınızın galerisinde bulunan fotoğraflardan slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. SlidePlus uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra yapmanız gereken tek şey uygulamanın galerinize erişimine izin vermenizdir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazınızın galerisinde bulunan tüm fotoğraflar ile slayt gösterileri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. SlidePlus uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. SlidePlus uygulamasındaki hazır temaları kullanarak slayt gösterilerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  3. SlidePlus uygulamasında oluşturduğunuz slayt gösterilerini dışa aktarırken fotoğraflarınızın görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. SlidePlus uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. SlidePlus uygulamasında bulunan bazı temaları veya efektleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  SlidePlus Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza SlidePlus indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasını kullanarak SlidePlus uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  SlidePlus Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza SlidePlus indirme işlemi tamamlandıktan sonra SlidePlus uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Uygulamayı kullanmak için cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  SlidePlus Nasıl Kullanılır?

  1. SlidePlus uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. SlidePlus uygulamasına giriş yaptıktan sonra slayt gösterisi oluşturmak için galerinizdeki fotoğraflar arasından istediğiniz seçin. SlidePlus uygulaması tek bir slayt gösterisi için toplamda 60 adet fotoğrafa izin vermektedir.

   s1.jpg

  2. SlidePlus uygulamasında oluşturacağınız slayt gösterilerinde kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra dilerseniz farklı temalar da kullanabilirsiniz. SlidePlus uygulamasındaki hazır temaları kullanarak hayalinizdeki slayt gösterisini sadece birkaç dakika içerisinde kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

   s2.jpg

  3. SlidePlus uygulamasında oluşturduğunuz slayt gösterilerinin arka planına müzik de ekleyebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz slayt gösterilerine cihazınızdaki bir müzik dosyasını veya SlidePlus uygulamasının desteklediği bir müzik dosyasını ekleyebilirsiniz.

   s3.jpg

  4. SlidePlus uygulamasında oluşturduğunuz slayt gösterilerini WhatsApp, Instagram, Twitter vb. gibi sosyal platformlarda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Bu paylaşma işlemini gerçekleştirdiğinizde oluşturduğunuz slayt gösterisinin kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız.

   s4.png
Facebook yorumları