SlimCleaner 4.1.0.0

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenizi ve optimize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  325 KB
  Sürüm:
  4.1.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Slimware Utilities
  SlimCleaner, bilgisayarınızı önemsiz verilerden kurtararak performansının artmasını ve depolama alanının genişlemesini sağlayan bir programdır. SlimCleaner programının sahip olduğu çeşitli temizleme özelliklerini kullanarak günlük dosyaları, bellek dökümü dosyaları, Geri Dönüşüm Kutusu dosyalarını, Windows geçmişini, Windows yardımcı programlarının önbellek dosyalarını ve daha birçok alanda temizleme işlemi uygulayabilirsiniz. Ayrıca, yüklü uygulama (Kötü amaçlı yazılımdan koruma, multimedya), web tarayıcıları, kayıt defteri (Paylaşılan DLL'ler, dosya uzantıları, hizmetler, uygulama yolları) ve diğer özellikleri de (Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Windows Update) SlimCleaner programını kullanarak yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. SlimCleaner programını indirmek ücretsizdir.
  2. SlimCleaner programı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ortadan kaldırmanız için kesin bir çözümdür.
  3. SlimCleaner programında Windows başlangıcında otomatik olarak çalışan hizmetleri yönetebilir ve programları ve uygulamaları kaldırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SlimCleaner programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  SlimCleaner Nasıl İndirilir?

  Sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayara SlimCleaner indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  SlimCleaner Nasıl Kurulur?

  1. SlimCleaner kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak indirdiğiniz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda açılacak pencere içerisindeki “I Agree” butonuna tıklayarak programın lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından kurulumu gerçekleştirin.

   s1.PNG

  SlimCleaner Nasıl Kullanılır?

  1. SlimCleaner programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. SlimCleaner programı çalıştığında açılacak arayüz içerisindeki “Scan” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde bilgisayarınızda tarama işlemi başlatabilirsiniz. Bu tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların boyutuna ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   s2.PNG

  2. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra SlimCleaner programının arayüzü üzerinden tespit edilen gereksiz dosyaları “Purge items” butonuna tıklayarak temizleyebilirsiniz.

   s3.PNG

  3. Birden fazla kopyası bulunan ve bilgisayarınızın depolama alanını gereksiz yere işgal eden dosyaları SlimCleaner programının “Duplicate Files” bölümünden temizleyebilirsiniz.

   s4.PNG

  4. Bilgisayarınızdaki yüksek boyutlu dosyaları SlimCleaner programının “Large Files” özelliğini kullanarak listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu dosyaların içerisinden gereksiz olanları bilgisayarınızdan kaldırarak depolama alanınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz.

   s5.PNG

  5. SlimCleaner programının bir diğer özelliği ise “Startup Optimizer” özelliğidir. Bu özellik; bilgisayarınızı başlattığınızda otomatik olarak çalışacak olan programları, uygulamaları ve servisleri düzenlemenize yardımcı olur.

   s6.PNG

  6. SlimCleaner programının son özelliği ise “Software Manager” özelliğidir. Programın bu özelliğini kullanarak bilgisayarınızda kurulu olan tüm uygulama ve programları görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdan bu liste üzerinden bilgisayarınızdaki herhangi bir uygulama veya programı tek tuşla tamamen kaldırabilirsiniz.

   s7.PNG
Facebook yorumları