Slimware DriverUpdate indir 6

Bilgisayarınızdaki sürücülerin en güncel hale getirilmesini sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Slimware
  Slimware DriverUpdate, bilgisayarınızda bulunan sürücüleri güncellemenizi sağlayan bir programdır. Slimware DriverUpdate programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm sürücülerin tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tarama işlemi sonucunda eksik veya güncel olmayan sürücüler ile karşılaştığınızda onları ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Slimware DriverUpdate, bilgisayarınızın yüksek performans göstermesine yardımcı olmak için en son sürücü güncellemelerini bulur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Slimware DriverUpdate programını indirmek ücretsizdir.
  2. Slimware DriverUpdate çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Program üzerinde hızlı bir şekilde tarama ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Slimware DriverUpdate programı bilgisayarınızda çok hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Slimware DriverUpdate programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Slimware DriverUpdate programı üzerinden bilgisayarınıza sürücü indirmek ve güncellemek için bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekmektedir.

  Slimware DriverUpdate Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Slimware DriverUpdate indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Slimware DriverUpdate kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Slimware DriverUpdate Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Slimware DriverUpdate kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “I Agree” butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz. “I Agree” butonuna tıkladıktan sonra Slimware lisans sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

   s1.png

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra bilgisayarınıza Slimware DriverUpdate kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra Slimware DriverUpdate programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s2.png

  Slimware DriverUpdate Nasıl Kullanılır?

  1. Slimware DriverUpdate kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “Start Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki eksik veya güncel olmayan sürücülerin tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   s3.png

  2. Bilgisayarınızdaki sürücülerin tarama işlemi tamamlanana kadar Slimware DriverUpdate programından çıkış yapmamaya özen gösterin. Sürücü tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve bilgisayarınızda bulunan sürücülerin sayısına göre değişiklik gösterebilir.

   s4.png

  3. Bilgisayarınızda eksik veya güncel olmayan sürücülerin tarama işleminin tamamlanmasının ardından otomatik olarak güncelleme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda yer alan liste üzerinden bilgisayarınızda eksik veya güncel olmayan sürücülerin tamamını görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

   s5.png
Facebook yorumları