Smart Defrag indir 6.0.1.116

Bilgisayarınızda disk birleştirme işlemi yapmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13 MB
  Sürüm:
  6.0.1.116
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IOBit
  Smart Defrag, bilgisayarınızın disklerini birleştirme işlemi yaparak performansının artmasını sağlayan bir programdır. Disk birleştirme işlemini en az haftada bir kez yaparak bilgisayarınızın performansına olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Smart Defrag programını indirmek ücretsizdir.

  2- Smart Defrag programı bilgisayarınızın performansını büyük ölçüde arttırır.

  3- Program üzerinde yapacağınız disk birleştirme işlemleri bilgisayarınıza hiçbir zarar vermez. Aksine gereksiz dosyaların temizlenmesi sayesinde bilgisayarınızın disk performansını ve kullanılabilir disk alanını arttırır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Smart Defrag programında bulunan bazı özellikleri kullanabilmek için pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Smart Defrag nasıl yüklenir?

  Smart Defrag programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Smart Defrag nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Smart Defrag programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekrandan Kur butonuna tıklayın. Smart Defrag kurulum işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  smart1.PNG


  Kurulumu başlattıktan sonra kurulum tamamlanana kadar pencereyi kapatmayın. İsterseniz kurulum penceresini Küçült butonuna tıklayarak simge durumuna küçültebilirsiniz.
  smart2.PNG


  Smart Defrag nasıl kullanılır?

  Smart Defrag programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak başlatılacaktır. Program açıldığı zaman karşınıza çıkan ekran üzerinden Akıllı Birleştir butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde disk birleştirme işlemi yapabilirsiniz.
  smart3.PNG


  Yukarıda bulunan menüden Önyüklemede Birleştir kısmına giriş yaparak disk birleştirme işlemini özelleştirebilirsiniz. Bazı özellikleri kullanmak için programın pro sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.
  smart4.PNG


  Ana ekran üzerinde bulunan Ekli dosya ve Dizinler bölümünden Dosya ekleme veya Dizin ekleme işlemi yapabilirsiniz. Yani programın size sunduğu diskler dışında harici disk ve harici belleklere de disk birleştirme işlemi yapabilirsiniz.
  smartEkle.PNG


  Önyüklemede Birleştir işlemini gerçekleştirdikten sonra program üzerinde olan olayları Raporu Görüntüle butonuna tıklayarak detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  smartBirlestir.PNG


  Smart Defrag programı üzerinde disk birleştirme işlemi dışında bilgisayarınızda bulunan oyunların en iyi şekilde oynanabilmesi için Oyun Eniyile özelliği de sunuyor. Oyun Eniyile kısmına giriş yaptıktan sonra ekranda bulunan ekleme kısmına tıklayarak bilgisayarınızda bulunan oyunları Smart Defrag programı ile eşitleyebilirsiniz. Program üzerinden eşitlemiş olduğunuz oyunları yüksek performans modunda oynayabilirsiniz.
  smart5.PNG
Facebook yorumları