Smart Driver Updater 5.0

Bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri yüklemenize ve mevcut sürücüleri güncellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,3 MB
  Sürüm:
  5.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Smart PC Solutions
  Smart Driver Updater, bilgisayarınızda güncel olmayan sürücüleri tanımlamanıza ve bunları güncellemenizi sağlayan programdır. Kullanıcıların bilgisayarlarının mümkün olan en iyi deneyimi sunmasını sağlayabilecekleri yollardan biri, tüm sürücülerinin her zaman güncel olmasını sağlamaktır ve Smart Driver Updater bu konuda kullanıcılara yardımcı olur. Smart Driver Updater, bir bilgisayarı eski sürücüler için manuel olarak taramak ve güncelleştirilmiş sürümlerini indirmek ve yüklemek, ayrıca günün belirli bir saatinde yapılacak tarama ve sürücü güncellemelerini programlamak için kullanılabilir. Smart Driver Updater programını kullanarak, kullanıcılar bilgisayarlarını sadece bir fare tıklaması ile güncel olmayan sürücüler için tarayabilir, ayrıca doğrudan programın ana penceresinden zahmetsizce güncellemeye başlayabilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Smart Driver Updater programını indirmek ücretsizdir.
  2. Smart Driver Updater programı tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
  3. Smart Driver Updater programı sürücüleri çevrimiçi arayacağı için tüm sürücüleri güncellemenize yardımcı olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Smart Driver Updater programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Smart Driver Updater programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Smart Driver Updater Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Smart Driver Updater indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Smart Driver Updater Nasıl Kurulur?

  1. Smart Driver Updater kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda aktif hale gelen pencere içerisinde yer alan “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   s1.PNG

  Smart Driver Updater Nasıl Kullanılır?

  1. Smart Driver Updater programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Smart Driver Updater programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerindeki “Start Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm sürücülerin tarama işlemini başlatın.

   s2.PNG

  2. Tarama işlemi sonucunda eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüler programın ana penceresi üzerinde listelenecektir. Bu liste üzerindeki sürücülerin tamamını güncellemek için “Fix All” butonuna tıklayın.

   s3.PNG

  3. “Fix All” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirilebilen sürücüleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurmak istediğiniz sürücülerin yanında yer alan “Install” butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   s4.PNG

  4. İndirdiğiniz sürücünün bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak programı ve bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   s5.PNG

  5. Smart Driver Updater programının “History” bölümüne giriş yaparak programda gerçekleştirdiğiniz işlemlerin tamamını listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s6.PNG
Facebook yorumları