Smart File Finder 1.8

Bilgisayarınızın herhangi bir konumundaki dosyayı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,6 MB
  Sürüm:
  1.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NoVirusThanks
  Smart File Finder, bilgisayarınızda ismini bildiğiniz ancak konumunu bulamadığınız bir belgeyi sizin için hızlı bir şekilde bulan programdır. Smart File Finder programını kullanarak herhangi bir dosyayı aramak için dosya uzantısını girmeniz, dosya isminden birkaç harf yazmanız ve aranacak bölümü belirlemeniz yeterlidir. Ayrıca Smart File Finder programı birden fazla arama türünü desteklemektedir. Bu sayede SHA1 veya MD5 değerlerinin yanı sıra yayıncı adını veya dosya açıklamasını belirterek belgeleri de arayabilirsiniz. Seçtiğiniz yöntemden bağımsız olarak, terimi tam olarak bilmiyorsanız joker karakter ifadesi olan * simgesini kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Smart File Finder indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2. Smart File Finder programı tüm dosya uzantılarıyla uyumlu olarak çalışmaktadır.
  3. Smart File Finder programında gerçekleştireceğiniz dosya arama işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Smart File Finder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Smart File Finder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Smart File Finder programını bilgisayarınıza Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Smart File Finder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Smart File Finder kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayara Smart File Finder kurulumu için açılan pencere içerisindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. PC’ye Smart File Finder kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  Smart File Finder Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak Smart File Finder programını çalıştırın. Smart File Finder programını çalıştırdığınızda açılan pencere içerisindeki “File Mask” alanına aramak istediğiniz dosyanın uzantısını ve “Search string” alanına aramak istediğiniz dosyanın ismini yazın. Dosya ismini ve türünü yazdıktan sonra “Select folder to scan:” bölümünü kullanarak dosyanın aranacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Search” butonuna tıklayarak dosya arama işlemini başlatın.

   s4.PNG

  2. Smart File Finder programındaki dosya arama işlemi tamamlanana kadar pencereyi kapatmamaya özen gösterin. Eğer aradığınız dosyayı bulduysanız “Stop” butonuna tıklayarak tarama işlemini durdurabilirsiniz.

   s5.PNG

  3. Dosya arama işlemi tamamlandıktan sonra aradığınız filtreye uygun olan tüm dosyaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s6.PNG

  4. Smart File Finder programının ana penceresinde listelenmiş olarak bulunan dosyalardan ihtiyacınız olan dosyaya sağ tıklayarak dosyaya çeşitli işlemler uygulayabilirsiniz. (Örneğin: Dosya konumunu gösterme, dosyayı silme, dosya bilgilerini görüntüleme vb.)

   s7.png
Facebook yorumları