Smart Game Booster 4.1

Bilgisayarınızdaki oyunları akıcı bir şekilde oynamanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  18,6 MB
  Sürüm:
  4.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Smart Game Booster
  Smart Game Booster, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz oyun hızlandırma programıdır. Smart Game Booster, bilgisayarınızın arka planında çalışan program, uygulamaları ve gereksiz Windows hizmetlerini geçici olarak kapatır. Buna ek olarak RAM ve başlangıç öğelerini temizleyerek birkaç saniyede PC performansını ve FPS'yi büyük ölçüde artırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda Steam, Origin ve Uplay gibi farklı distribütörlerden satın aldığınız oyunları tek bir uygulamada toplamanıza yardımcı olan bir oyun düzenleyicisidir. Smart Game Booster programını kullanarak bilgisayarınızda oynadığınız oyunlarda yüksek performans elde edebilirsiniz. Dahası, anlık olarak FPS durumunu, GPU, CPU ve Hard Disk sıcaklığını ve bilgisayarınızdaki fanların hızını da izleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Smart Game Booster indirmek ücretsizdir.
  2. Smart Game Booster programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
  3. Smart Game Booster programı, bilgisayarınızda oynayacağınız oyunların performansına önemli ölçüde etki sağlamaktadır.

  Smart Game Booster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Smart Game Booster indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Smart Game Booster indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Smart Game Booster Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Smart Game Booster kurulum dosyasıindirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki lisans sözleşmesini detaylı olarak okuyun ve ardından “Kabul Et” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayarak kurulumu başlatın.

   g1.png

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise Smart Game Booster programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   g2.png

  3. Bilgisayarınıza Smart Game Booster kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresi üzerinde yer alan “Bitti” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   g3.png

  Smart Game Booster Nasıl Kullanılır?

  1. Smart Game Booster programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Smart Game Booster programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerinde bulunan “BOOST” butonuna tıklayın.

   g4.png

  2. “BOOST” butonuna tıklamanızın ardından Smart Game Booster programı bilgisayarınızı optimize edecektir. Bu işlem sonrası bilgisayarınızda oynayacağınız herhangi bir oyuna giriş yapabilir ve oyunu akıcı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

   g5.png

  3. Smart Game Booster programının ana penceresinde bulunan “Metrics” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın CPU, GPU, Hard Disk ve Anakart ısısını ve Fan hızını görüntüleyebilirsiniz. Eğer bu donanımlardan herhangi birisinde aksi bir durum söz konusu ise Smart Game Booster bunu düzeltmeniz için size uyarı verecektir. Bu uyarıları takip ederek bilgisayarınızı en uygun duruma getirebilirsiniz.

   g6.png

  4. Ve son olarak Smart Game Booster programında bulunan “Drivers” bölümünü kullanarak bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri yükleyebilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra program bilgisayarınızdaki eksik veya eski bir sürüme sahip olan sürücüler otomatik olarak tespit edilecektir. Sadece tek bir tuşla bilgisayarınızdaki eksik veya eski bir sürüme sahip olan sürücüleri bilgisayarınıza yükleyebilmeniz mümkün.

   g7.png
Facebook yorumları