SnipAway 1.2.2

Bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz snippet yönetim yazılımı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  46,5 MB
  Sürüm:
  1.2.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Futureglobe
  SnipAway, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir snippet yönetim aracıdır. SnipAway, HTML, CSS, JavaScript, PHP, Java, Python, C ++, MySQL ve basit metin içeren 40'tan fazla biçimlendirme ve programlama dilinde kod snippet'lerini kopyalamanıza, yapıştırmanıza veya yazmanıza olanak sağlar. Her biri kendi arka planı, metni ve vurgu rengi olan 25'ten fazla editör teması arasından seçim yapabilirsiniz. Snippet'lerinizi kolayca (örneğin üzerinde çalıştığınız projelere göre adlandırabilirsiniz) renkli klasörler halinde düzenleyebilir ve hatta sık kullanılanlar bölümüne ekleyebilirsiniz. Çok az kişi SnipAway'i go-to-kod editörü olarak kullanmasına rağmen, uygulama parçacıklarınızı düzenlemenize yardımcı olacak yeterli özelliğe sahiptir. Kullandığınız dile göre sözdizimini vurgular, kodun bölümlerini katlamanıza izin verir ve hatta bir otomatik tamamlama işlevi bulunmaktadır.

  Programın Artı Yönleri

  1. SnipAway indirmek ücretsizdir.
  2. SnipAway 40’tan fazla yazılım dilini ve 7 farklı dili desteklemektedir.
  3. SnipAway yazılımı, snippet yönetim araçları içerisinde en kaliteli hizmeti sunan yazılımdır.

  SnipAway Nasıl İndirilir?

  Windows PC’ye SnipAway indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza SnipAway indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SnipAway Nasıl Kurulur?

  1. SnipAway kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. SnipAway kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden yazılımı kimlerin kullanabileceğini seçin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise SnipAway programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Kur” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Bilgisayara SnipAway kurulumu tamamlandıktan sonra “Bitir” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. SnipAway programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s3.PNG

  SnipAway Nasıl Kullanılır?

  1. SnipAway programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. SnipAway programına giriş yaptıktan sonra programın sol tarafında bulunan menü üzerinden yeni bir snippet oluşturabilir, oluşturacağınız snippet için uygun yazılım dilini seçebilir ve oluşturduğunuz snippet’ları saklamak için yeni bir klasör oluşturabilirsiniz.

   [​IMG]

  2. Aşağıda gerçekleştirilen adımları takip ederek SnipAway programına saklamak istediğiniz herhangi bir belgeyi veya videoyu da ekleyebilirsiniz.

   [​IMG]

  3. SnipAway programı, bilgisayarınızın özellikleri ne olursa olsun yüksek performanslı bir şekilde çalışmaktadır. Program üzerinde yapacağınız işlemleri seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   [​IMG]

  4. SnipAway programında oluşturacağınız klasörler sayesinde, program üzerinde bulunan tüm dosyalarınızı kategorilendirilmiş olarak düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Böylelikle aradığınız herhangi bir dosyaya kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

   [​IMG]
Facebook yorumları