Sniper Fury indir (Android) 4.2.0c

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz yüksek grafiklere sahip keskin nişancı oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  55 MB
  Sürüm:
  4.2.0c
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft
  Sniper Fury, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz keskin nişancı oyunudur. Sniper Fury oyununda bulunduğunuz konuma başlamış olan bir saldırıya karşı savaşan bir kişinin hikayesini yönetiyorsunuz. Oyun içerisinde bulunan sivil ve masum insanları dışarıdan gelecek saldırılara karşı korumanız gerekmektedir. Oyun içerisinde size verilen görevleri yerine getirerek yeni görevleri açabilir ve görevlerin sonucunda yeni silahlar satın alabilirsiniz. Satın aldığınız silahlara farklı eklemeler yaparak atış gücünüzü artırabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Sniper Fury oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Sniper Fury
  oyunu üzerinden klan oluşturarak veya mevcut bir klana katılarak arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayabilirsiniz.
  3- Sniper Fury çok yüksek grafiklere sahiptir. Oyunun mobil cihazlardan oynanabilen bir FPS oyunu olması için gerçekten büyük bir emek harcanmış.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Sniper Fury oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Sniper Fury oyununun size verdiği görevler çok kısa sürmektedir.

  Android cihazlara Sniper Fury indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Sniper Fury indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak oyunu ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Sniper Fury kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz Sniper Fury oyununu online olarak oynamak için Google Play Oyunlar hesabınızı bağlamanız gerekmektedir.

  Android cihazlarda Sniper Fury nasıl oynanır?

  Sniper Fury oyununun Android cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Oyun içerisinde başlayacağınız ilk harita üzerinde size verilen görevleri tamamlayarak yeni görevleri ve haritaları açabilirsiniz.

  sn1.jpeg

  Oyunun çok kaliteli grafiklere sahip olduğunu tekrar hatırlatmamızda fayda var. Ayrıca kaliteli grafik dışında oyunun oynanışı da çok zevkli ve sizi oyuna bağlayan bir hikayesi bulunmaktadır. Oyun içerisinde size helikopteri yok etme, askeri üslere gizlice sızarak üsü yok etme ve gökdelenlere tırmanmanız gibi farklı görevler verilmektedir.

  sn2.jpeg

  Sniper Fury oyununu oynayarak tamamlayacağınız görevler sonucunda farklı silahlar elde edebilir ve silahlarınıza farklı eklemeler yaparak gücünü artırabilirsiniz.

  sn3.jpg

  Birden fazla harita ve yüksek grafikler sayesinde mobil cihazlarınız üzerinden gerçek bir FPS oyunu oynamak için hemen yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak Sniper Fury indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  sn4.jpeg
Facebook yorumları