Soccer Stars indir (Android) 4.2.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz basit futbol oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  52 MB
  Sürüm:
  4.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Miniclip
  Soccer Stars, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz mini futbol oyunudur. Soccer Stars oyunu için bir nevi masa futbolu oyunu da diyebiliriz. Çünkü oyunda gerçek futbolcular ve gerçek futbol grafikleri bulunmuyor. Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz basit mini bir futbol oyunu olan Soccer Stars oyununu farklı ülkelerden insanlarla da eşleşerek oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun üzerinde oluşturulan turnuvalara katılarak da kupa elde edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Soccer Stars uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Soccer Stars
  oyununu arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.
  3- Soccer Stars oyununu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olmak üzere iki farklı modda oynayabilirsiniz. Böylece internet bağlantınız olmadığı zamanlarda bile oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Soccer Stars uygulaması bazı eski Android sürümüne sahip olan cihazlar için uyumlu değildir.
  2- Soccer Stars uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Soccer Stars nasıl indirilir?

  Soccer Stars oyununu Android cihazınız üzerinden oynamak için ilk olarak indirmeniz gerekmektedir. Soccer Stars oyununu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Açılacak olan Google Play Store uygulaması üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Soccer Stars Mobile nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Soccer Stars Mobile oyunu otomatik olarak kurulacaktır. Oyunu oynamak için uygulamayı cihazınız üzerinden başlatmanız yeterlidir.

  Soccer Stars Mobile nasıl oynanır?

  Soccer Stars oyununun Google Play Store üzerindenindirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna cihazınız üzerinden giriş yapın. Google Play Oyunlar hesabınız ile otomatik olarak eşleştirilecek olan Soccer Stars oyununu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz çevrimdışı olarak bir robota karşı oynayabilir ya da internet üzerinden herhangi bir kullanıcı ile online olarak oyun oynayabilirsiniz.

  s1.png

  Sosyal medya hesaplarınızı Soccer Stars oyunu üzerine bağlayarak sosyal medya üzerinde bulunan arkadaşlarınızla veya kullanıcı adını bildiğiniz arkadaşlarınızın kullanıcı adını girerek onlarla oyun oynayabilirsiniz.

  s2.png

  Oyun üzerinde bulunan turnuvalara katılarak birden fazla oyunu arka arkaya oynayabilirsiniz. Oynadığınız turnuvalardan kupa elde ederek oyun içerisindeki başarınızı artırabilirsiniz.

  s3.png

  Saha içerisinde sahip olduğunuz oyuncuların üzerinde bulunan logolarını değiştirebilirsiniz. Farklı futbol takımlarının logoları veya ülke bayraklarını kullanabilirsiniz.

  s4.png
Facebook yorumları