Soft Organizer indir 7.44

Bilgisayarınızdaki programları ve uygulamaları tamamen kaldırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4 MB
  Sürüm:
  7.44
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ChemTable
  Soft Organizer, bilgisayarınızda bulunanprogramları bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olacak ve yeni yardımcı programları kurarken sistemde yapılan değişiklikleri izlemenize yardımcı olacak basit bir programdır. Kullanıcıların çoğu işlemi yalnızca birkaç tıklamayla gerçekleştirmelerini sağlayan temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Soft Organizer programını çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızda yüklü olan tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Soft Organizer indirmek ücretsizdir.
  2. Soft Organizer programının sahip olduğu basit arayüz sayesinde programı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
  3. Soft Organizer programını kullanarak bilgisayarınızdan kaldıracağınız program veya uygulamaların bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları ortadan kaldırılır. Bu özellik bilgisayarınızın depolama alanının artmasını sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Soft Organizer programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Soft Organizer Nasıl İndirilir?

  Soft Organizer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Soft Organizer indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Soft Organizer Nasıl Kurulur?

  1. Soft Organizer kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum için karşınıza gelecek pencere üzerinden “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   s1.png

  2. Soft Organizer kurulumunun ikinci adımında ise programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   s2.png

  3. Soft Organizer kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra Soft Organizer programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s3.png

  Soft Organizer Nasıl Kullanılır?

  1. Soft Organizer programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Soft Organizer programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden bilgisayarınızda bulunan tüm programları ve uygulamaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s4.png

  2. Bilgisayarınızdan tüm dosyaları ile birlikte kaldırmak istediğiniz herhangi bir program veya uygulamayı liste üzerinden seçin. Seçtiğiniz program veya uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırmak için Uninstall Application butonuna tıklayın.

   s5.png

  3. Uninstall Application butonuna tıkladıktan sonra seçmiş olduğunuz program veya uygulamanın bilgisayarınızdan kaldırma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Seçtiğiniz program veya uygulamanın bilgisayarınızdan kaldırma işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

   s6.png

  4. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz program veya uygulamanın kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra Close butonuna tıklayarak program kaldırma sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   s7.png
Facebook yorumları