Soft4Boost Audio Studio 5.1.9.241

PC'de kullanabileceğiniz ses dosyası düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  74,2 MB
  Sürüm:
  5.1.9.241
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Soft4Boost
  Soft4Boost Audio Studio, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ses düzenleme programıdır. Soft4Boost Audio Studio programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarına kesme, birleştirme, bölme ve kesme gibi tüm temel seçenekleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Video dosyalarından ses çıkarma, ses parçalarını düzenleme ve dönüştürme, toplu düzenleme, iPhone zil sesi oluşturma, gürültü azaltma filtreleri uygulama ve en sık kullandığınız işlevlere özel bir favori paneli oluşturma gibi sesle ilgili görevler için Soft4Boost Audio Studio programını kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Soft4Boost Audio Studio programını indirmek ücretsizdir.
  2. Soft4Boost Audio Studio programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde ses dosyalarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
  3. Soft4Boost Audio Studio programı var olan tüm ses dosyası uzantılarını desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Soft4Boost Audio Studio programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Soft4Boost Audio Studio Nasıl İndirilir?

  PC’ye Soft4Boost Audio Studio indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Soft4Boost Audio Studio Nasıl Kurulur?

  1. Soft4Boost Audio Studio kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencerede bulunan açılır liste üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Soft4Boost Audio Studio programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Soft4Boost Audio Studio programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s3.PNG

  4. Kurulum için gerekli olan tüm adımları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak Soft4Boost Audio Studio programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s4.PNG

  5. Bilgisayarınıza programın kurulumunu tamamladıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından Soft4Boost Audio Studio programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s5.PNG

  Soft4Boost Audio Studio Nasıl Kullanılır?

  1. Soft4Boost Audio Studio programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Open” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemeye başlayabilirsiniz.

   s6.jpg

  2. Soft4Boost Audio Studio programının ana ekranında bulunan menü üzerindeki düzenleme araçlarını kullanarak bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemeye başlayabilirsiniz.

   s7.jpg

  3. Soft4Boost programını kullanarak düzenlediğiniz ses dosyalarını yüksek kaliteli olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

   s8.jpg
Facebook yorumları