SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.10

Bilgisayarınızdaki internetin bant genişliğini ayarlayabilmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,8 MB
  Sürüm:
  3.2.10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SoftPerfect
  SoftPerfect Bandwidth Manager, bilgisayarınızdaki internet bağlantınızı yönetmek için kullanabileceğiniz bant genişliği yönetim programıdır. SoftPerfect Bandwidth Manager, internet trafiğini analiz etmek ve kısıtlamaları uygulamak için kullanılan bir bant genişliği kontrol hizmeti ve yapılandırma için bir yönetim konsolu olmak üzere iki bileşenle birlikte gelir. SoftPerfect Bandwidth Manager, kapsamlı bir arayüz görüntüler ve tüm bilgisayar kullanıcılarına kural koymak için kullanabileceğiniz yeni kotaları kolayca oluşturup düzenlemenizi sağlar. Yeni bir kural eklerken, adını, protokolünü, veri sınırını, ağ arayüzünü, kaynak ve hedef adreslerini ve bir izleme modunu ayarlamanız gerekir. Ayrıca programın ana penceresinde, çalışırken meydana gelen değişikliklerin sürekli olarak farkında olmanıza izin vererek görüntülenir. SoftPerfect Bandwidth Manager, gelen ve giden trafiği ya da her ikisini aynı anda izlemek için kullanılabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. SoftPerfect Bandwidth Manager indirmek ücretsizdir.
  2. SoftPerfect Bandwidth Manager, kategorisinde yer alan diğer programlara göre en etkili sonucu veren programdır.
  3. SoftPerfect Bandwidth Manager, bir transfer hızı limiti değişirse, bir kota aşıldığında veya sıfırlandığında sizi uyarır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SoftPerfect Bandwidth Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  SoftPerfect Bandwidth Manager Nasıl İndirilir?

  PC’ye SoftPerfect Bandwidth Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara SoftPerfect Bandwidth Manager indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  SoftPerfect Bandwidth Manager Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara SoftPerfect Bandwidth Manager kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. PC’ye SoftPerfect Bandwidth Manager kurulum işlemini gerçekleştirirken “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. SoftPerfect Bandwidth Manager kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   s3.PNG

  SoftPerfect Bandwidth Manager Nasıl Kullanılır?

  1. SoftPerfect Bandwidth Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. SoftPerfect Bandwidth Manager programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden otomatik olarak oluşturulan kuralları görüntüleyebilirsiniz. Programın “Edit” bölümünü kullanarak mevcut kuralları yönetebilirsiniz.

   s4.png

  2. SoftPerfect Bandwidth Manager programında “Edit” bölümüne giriş yaptıktan sonra açılacak pencereyi kullanarak yeni bir kural oluşturabilir veya mevcut bir kuralı detaylı olarak düzenleyebilirsiniz.

   s5.png
Facebook yorumları