Solid Explorer File Manager (Android) 2.6.3

Android cihazlarınızda bulunan tüm dosyaları yönetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  14 MB
  Sürüm:
  2.6.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NeatBytes
  Solid Explorer File Manager, Android cihazlarınızın kendi hafızasındaki veya harici hafıza kartındaki tüm dosyaları, Android'inizi keşfetmek için asla başka bir uygulamaya dönmeyeceğiniz kadar basit bir şekilde yönetebileceğiniz dosya yönetim uygulamasıdır. Solid Explorer File Manager uygulamasının arayüzü, kullanımı kolay olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Tüm dosyalarınızı fotoğraf, müzik, video ve uygulamalar için ayrı bölümlere yerleştirme ve çıkarma avantajına sahiptir, böylece hızlı erişim sağlamak istediğiniz dosyalarınızı elinizin altında tutabilirsiniz. Uygulama, dosyaları yönetmenin yanı sıra, ZIP, 7ZIP, RAR ve TAR uzantılı dosyalar ile çalışmanıza da yardımcı olur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Solid Explorer File Manager uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Solid Explorer File Manager uygulamasında bulunan Dosya Şifreleme özelliğini kullanarak Android cihazınızda bulunan herhangi bir dosyayı şifreleyerek verilerinizi güvende tutabilirsiniz.
  3. Solid Explorer File Manager uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda bulunan herhangi bir dosyayı aynı anda birden fazla bulut depolama hesabınıza yedekleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Solid Explorer File Manager uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Solid Explorer File Manager Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Solid Explorer File Manager indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında yer alan ”Yükle” butonuna dokunarak Solid Explorer File Manager uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android için Solid Explorer File Manager Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Solid Explorer File Manager uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Solid Explorer File Manager logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.


  Android için Solid Explorer File Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Solid Explorer File Manager uygulamasını kullanmak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Solid Explorer File Manager uygulamasına giriş yapmanızın ardından Android cihazınızın hafızasında ve harici hafızasında bulunan tüm dosyalar otomatik olarak uygulamaya senkronize edilecektir. Ayrıca uygulamanın menüsü üzerinden Google Drive, Dropbox vb. gibi bulut depolama hesaplarınızı da ekleyebilirsiniz.

   s1.png

  2. Solid Explorer File Manager uygulamasında herhangi bir dosyanın üzerine basılı tuttuğunuz zaman açılacak menü üzerinden dosyaya uygulamak istediğiniz işlemi hızlıca seçebilirsiniz.

   s2.png

  3. Solid Explorer File Manager uygulamasında bulunan Dosya Şifreleme özelliğisayesinde cihazınızda bulunan tüm dosyaları şifreleyebilirsiniz.

   s3.png

  4. Solid Explorer File Manager uygulamasının Ayarlar bölümünde yer alan Hafıza Yönetim özelliğine giriş yaparak cihazınızın hafıza durumunu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   s4.png
Facebook yorumları