SoloLearn (Android) 2.5.3

Android cihazlarınızda kod yazabileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,8 MB
  Sürüm:
  2.5.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SoloLearn
  SoloLearn, Android cihazlarınızda kod yazmayı öğrenmenizi sağlayan bir uygulamadır. SoloLearn, başlangıçtan profesyonelliğe kadar en geniş ücretsiz kod öğrenme içeriği koleksiyonuna sahiptir. Kodlama kavramlarını öğrenmek, programlama bilgilerinizi tazelemek veya en son kodlama trendlerine ayak uydurmak için binlerce programlama başlığından birini seçin. Sayısız kodlama konusuna ve ödevine her yerden erişebilmek için milyonlarca diğer kodlayıcıya katılın. Mobil kod düzenleyicisi üzerinden gerçek kod yazın ve çalıştırın. Gerçek yaşam kod örneklerinden ilham alın ve yol boyunca etkileşimli topluluk sohbetlerine katılın. SoloLearn uygulaması üzerinden HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Python, Java, Kotlin, C++, C, C#, PHP, SQL, Ruby, Swift ve daha birçok yazılım dilinin kodlama kavramlarını öğrenebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. SoloLearn uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. SoloLearn uygulamasında bulunan 20’den fazla yazılım dili üzerinde kod yazma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. SoloLearn uygulamasında arkadaşlarınız ile veya uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar ile kod paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. SoloLearn uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. SoloLearn uygulamasında bulunan bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Android için SoloLearn Nasıl İndirilir?

  SoloLearn indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza SoloLearn indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


  Android için SoloLearn Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirme işlemi tamamlanan SoloLearn uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak gerçekleşir. SoloLearn uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için SoloLearn Nasıl Kullanılır?

  1. SoloLearn cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. SoloLearn uygulamasını cihazınız üzerinde başlattıktan sonra eğer mevcut bir üyeliğiniz bulunmuyorsa üyelik alarak devam etmeniz gerekmektedir. SoloLearn uygulamasına oluşturduğunuz hesap ile giriş yapmanızın ardından uygulamanın ana ekranında bulunan listeyi kullanarak öğrenmek istediğiniz kodlama dilini seçebilirsiniz. SoloLearn uygulamasını mobil cihazlarınızın bulunduğu her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

   s1.jpeg

  2. SoloLearn uygulaması üzerinde gerçekleştirdiğiniz kod yazma işlemlerinin sonucunda hesabınızın ilerleme durumunu kontrol edebilir ve uygulamayı kullanan arkadaşlarınız ile rekabet edebilirsiniz.

   s2.jpeg

  3. SoloLearn uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Uygulama üzerinden kod yazma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.jpeg
Facebook yorumları