Sopcast indir 4.2.0

Bilgisayarınız üzerinden canlı TV izleyebileceğiniz ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  4.2.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Sopcast
  SopCast, internet üzerinden ses-video içeriğinin iletimini ve SopCast online televizyon kanallarının ücretsiz yayınlanmasını kolaylaştırmak için bir P2P (Peer-to-Peer) teknoloji programıdır. Sopcast programında yer alan TV kanallarını bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sopcast programı üzerinde yer alan özel bir yazılım sayesinde TV kanallarını hızlı ve akıcı bir şekilde izleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Sopcast programını kullanmak tamamen ücretsizdir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Sopcast programı üzerinde yer alan bazı canlı yayınlar çalışmıyor.

  Sopcast nasıl yüklenir?

  Sopcast indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Sopcast kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Sopcast nasıl kurulur?

  Sopcast kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Sopcast programını bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirirken kullanacağınız dil seçimini yapın ve OK butonuna tıklayın.

  s1.png

  Daha sonrasına kurulumu başlatmak için Next butonuna tıklayın.

  s2.png

  Sopcast kurulumunun bir sonraki aşamasında karşınıza gelecek olan pencere üzerinde yer alan gerekli sözleşmeleri okuyun ve bu sözleşmeleri kabul etmek için I Agree butonuna tıklayın.

  s3.png

  Bir sonraki kurulum penceresi üzerinden bilgisayarınızın diski üzerinde Sopcast kurulumunun yapılacağı alanı seçin. Kurulumun yapılacağı alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayın.

  s4.png

  Sopcast kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayıp kurulum penceresini kapatın. Sopcast programı otomatik olarak çalışacaktır.

  s5.png

  Sopcast nasıl kullanılır?

  Sopcast programının kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışacaktır. Sopcast programını kullanmak için giriş yapmanız gereklidir. Sopcast programını dilerseniz standart hesapla veya dilerseniz kendinize özel farklı bir hesap ile kullanabilirsiniz. Standart hesap kullanmanız ile özel hesap kullanmanız arasında pek fark yoktur. Sadece özel hesabınız ile ayarlarını gerçekleştirdiğiniz kanalları hiçbir zaman kaybetmeden tekrar hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Yeni bir hesap oluşturmak için sağ alt kısımda yer alan Yeni Hesap Oluştur yazısına tıklayıp yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

  s6.png

  Sopcast kullanımı çok kolay bir programdır. Sopcast programına üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra Canlı Kanallar bölümüne giriş yaparak Sopcast programı üzerinde canlı olan kanalları görüntüleyebilirsiniz.

  s7.png

  Liste üzerinden izlemek istediğiniz kanalın üzerine çift tıklayarak o kanalı izlemeye başlayabilirsiniz.

  s8.png
Facebook yorumları