Sound Editor Deluxe 9.9.2

Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  19 MB
  Sürüm:
  9.9.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SED Systems
  Sound Editor Deluxe, bilgisayarınızdaki ses parçalarını kaydetmek, düzenlemek ve yazmak için bazı güçlü araçlar içeren bir programdır. MP3, WAV, OGG ve CDA dahil olmak üzere birçok dosya türünü destekler. Programın arayüzü kullanıcı dostudur; yeni bir dosya başlatabilir, harici cihazlardan ses kaydedebilir, CD'lerden parça yükleyebilir veya bir metinden sese aracı kullanabilirsiniz. Ses dosyaları, dosya tarayıcısı veya 'sürükle ve bırak' işlevi kullanılarak programa eklenebilir. Sound Editor Deluxe, ses dosyaları için çok çeşitli efektler içermektedir. Bunlar: Genlik ve sıkıştırma, gecikme ve yankı, filtreler ve eşitleme, modülasyon, yenileme, stereo ses, zaman ve perde, oluşturma, ters çevirme, ses kapatma vb.

  Programın Artı Yönleri

  1. Sound Editor Deluxe programını indirmek ücretsizdir.
  2. Sound Editor Deluxe programında birden fazla ses dosyasına aynı anda düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.
  3. Sound Editor Deluxe programı, acemi kullanıcılar için çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Sound Editor Deluxe programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Sound Editor Deluxe Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Sound Editor Deluxe indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Sound Editor Deluxe Nasıl Kurulur?

  1. Sound Editor Deluxe kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından karşınıza gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Sound Editor Deluxe programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Bilgisayarınıza Sound Editor Deluxe kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  Sound Editor Deluxe Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan Sound Editor Deluxe programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Sound Editor Deluxe programının ana penceresi üzerinde bulunan “New Record” butonuna tıklayarak yeni bir ses kaydedebilir veya “Open” butonuna tıklayarak mevcut bir ses dosyasını açabilirsiniz.

   s4.PNG

  2. Sound Editor Deluxe programında açtığınız ses dosyasını, programın sol kısmında yer alan menü üzerindeki düzenleme seçeneklerini kullanarak düzenlemeye başlayabilirsiniz.

   s5.PNG

  3. Sound Editor Deluxe programının “File” bölümüne giriş yaparak programın sahip olduğu üst düzey dosya özelliklerini kullanabilirsiniz. (CD’ye yazdırma, Videodan ses çıkarma, YouTube’dan ses dosyası indirme vb.)

   s6.PNG
Facebook yorumları