Sound Meter (Android) 3.4.8

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz desibel ölçme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3 MB
  Sürüm:
  3.4.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abc Apps
  Sound Meter, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz desibel ölçme uygulamasıdır. Sound Meter uygulaması, desibel cinsinden (dB) gürültü seviyesini ölçmek için Android cihazınızın mikrofonunu kullanır. Bu uygulama ile çevre gürültüsünün mevcut seviyesini kolayca ölçebilirsiniz. Yüksek desibel değeri, fiziksel ve zihinsel sağlığınız ve işitme sağlığınıza zararlı olmaktadır. Gürültülü ortamlarda maruz kalmaktan kaçınmanız sağlığınız için daha iyi olur. Sound Meter uygulaması, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için desibel değerini tespit etmenize yardımcı olur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Sound Meter uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Sound Meter kategorisinde yer alan diğer uygulamalara göre en etkili sonucu veren uygulamadır.
  3. Sound Meter uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Sound Meter uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Sound Meter Nasıl İndirilir?

  Sound Meter uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Sound Meter uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Sound Meter Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Sound Meter uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Sound Meter uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Sound Meter Nasıl Kullanılır?

  1. Sound Meter uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sound Meter uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk olarak cihazınızın mikrofonunu kalibre etmeniz gerekmektedir. Kalibrasyon işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Sound Meter uygulamasından sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

   s0.png

  2. Kalibrasyon işlemini tamamladıktan sonra Sound Meter uygulaması cihazınızın mikrofonunu kullanarak çevrenizdeki ses seviyesini ölçmeye başlayacaktır. Uygulamanın ana ekranından ses seviyesini ve yaşanan değişimi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s1.png

  3. Uygulama görünümünü değiştirerek bulunduğunuz mevcut alandaki ses seviyesinin hangi kategoride yer aldığını görüntüleyebilirsiniz.

   s2.png
Facebook yorumları