Soundop 1.7.5.8

Bilgisayarınızda ses dosyası oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,4 MB
  Sürüm:
  1.7.5.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ivosight Software
  Soundop, bilgisayarınızdaki ses dosyası kaydetmenize, mevcut ses dosyasını düzenlemenize ve farklı sesleri karıştırmanızı sağlayan bir programdır. Soundop programının arayüzü kullanıcı dostudur ve kayıt veya karıştırma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Soundop birden fazla çalışma alanı oluşturmanıza ve özelleştirmenize ve sadece tek bir tıklama ile aralarında geçiş yapmanıza izin verir. Ses örnekleri ile deneme yapmak isteyen kullanıcılar için bu özellik çok faydalıdır. Ayrıca Soundop, karıştırma alanınızı tercihlerinize ve ekipmanınıza göre özelleştirmenize izin vermenin yanı sıra, istenen kanalları ve örnekleme oranlarını kullanarak yeni ses dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Daha sonra, örnekleme hızı seçeneklerinin 16.000 ile 48.000 arasında olduğunu, mevcut kanalların stereo ve mono olduğunu da söylemekte fayda var.

  Programın Artı Yönleri

  1. Soundop indirmek ücretsizdir.
  2. Soundop programında oluşturacağınız ses dosyalarını FLAC, OGG, PCM, RAW, WAV, MP1, MP2 ve MP3 gibi çeşitli dosya formatlarında kaydedilebilirsiniz.
  3. Soundop programındaki gelişmiş özellikleri kullanarak ses seviyesini ayarlayabilir, esnetebilir ve gürültüyü kaldırabilirsiniz.
  4. Soundop programını kullanarak ses dosyalarınıza koro, kompresör, gecikme ve yankı gibi çeşitli FX efektlerini ekleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Soundop programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Soundop Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Soundop indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Soundop indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Soundop Nasıl Kurulur?

  1. Soundop kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırınca açılan pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   s1.jpg

  2. Bilgisayara Soundop kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s2.jpg

  Soundop Nasıl Kullanılır?

  1. Soundop programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Soundop programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerindeki “New Audio File…” butonunu kullanarak yeni bir ses dosyası oluşturabilir veya “Open Audio File…” butonuna tıklayarak mevcut bir ses dosyasını düzenleyebilirsiniz.

   s3.jpg

  2. Soundop programında yeni bir ses dosyası oluşturduğunuzda veya mevcut bir ses dosyasını açtığınızda programın arayüzü üzerinde bulunan farklı düzenleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Düzenleme işlemini tamamlamanızın ardından aşağıdaki görselde ok işareti ile gösterilen kayıt butonunu kullanarak oluşturduğunuz ses dosyasını kaydedebilirsiniz.

   s4.jpg

  3. Soundop programında oluşturduğunuz ses dosyasını kaydederken 13 farklı ses türünden istediğiniz bir türü seçebilirsiniz.

   s5.jpg
Facebook yorumları