SoundTap 6.03

Bilgisayarınızda çalınan tüm sesleri kayıt altına almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  794 KB
  Sürüm:
  6.03
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  NCH Software
  SoundTap, bilgisayarları üzerinden çalınan sesi kaydetmek isteyen kullanıcılar için kullanımı kolay bir araçtır. İster radyo yayını, isterse film müziği olsun, uygulama sesi yakalamanızı ve yerel olarak MP3 veya WAV dosyaları olarak kaydetmenizi sağlar. SoundTap, programın bir ses akışı aldığını görmenize ve kaydetmeye başlamanıza izin veren basit bir arayüze sahiptir. Ayrıca mikrofon girişini kontrol edebilir ve kaydedilen ses dosyasına ekleyebilirsiniz. Çıktı dosyaları kullanıcı tarafından tanımlanan bir yere kaydedilir ve enkoder parametreleri tercihlerinize göre tanımlanabilir. Böylece, ses kalitesinin ses içeriğiyle eşleştiğinden emin olmak için bit hızını veya kodlama modunu ayarlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. SoundTap indirmek ücretsizdir.
  2. SoundTap programı, bilgisayarınızda çalınan sesleri en yüksek kalitede kaydetmenize yardımcı olur.
  3. SoundTap programında kaydedeceğiniz ses dosyalarını program üzerinde yer alan düzenleyiciler sayesinde kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SoundTap programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  SoundTap Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara SoundTap indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra SoundTap kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SoundTap Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye SoundTap kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından bilgisayarınızın ekranında açılacak olan pencere üzerindeki lisans sözleşmesini “I accept the license terms” seçeneğini işaretleyerek onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   s1.PNG

  SoundTap Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından SoundTap programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. SoundTap programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından açılacak arayüz üzerinden bilgisayarınızda çalınan seslerin düzeyini görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda çalınan sesleri kayıt altına almak için de “Start Recording” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  2. SoundTap programını kullanarak gerçekleştirdiğiniz ses kayıt işlemini programın ana ekranı üzerinden takip edebilirsiniz. Ses kayıt işlemini tamamlamak istediğinizde ise “Stop Recording” butonuna tıklamanız yeterlidir.

   s3.PNG

  3. SoundTap programında kayıt altına aldığınız ses dosyaları programın “Find & Play” bölümünde listelenmiş olarak tutulur. Bu liste üzerinden dinlemek istediğiniz ses kaydına çift tıklamanız yeterlidir.

   s4.PNG

  4. SoundTap programındaki kayıtlarınızı programın sahip olduğu özel ses oynatıcısı sayesinde hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

   s5.PNG

  5. SoundTap programının “Edit” özelliğini kullanarak kayıt altına aldığınız ses dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

   s6.PNG

  6. Tüm bu özelliklere ek olarak SoundTap programını kullanarak kayıt altına aldığınız ses dosyalarını programın “Convert” bölümünü kullanarak istediğiniz bir formata dönüştürebilirsiniz.

   s7.PNG
Facebook yorumları