Speccy indir 1.32

Bilgisayarınızın yazılım ve donanım konusunda sahip olduğu tüm özellikleri gösteren program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,6 MB
  Sürüm:
  1.32
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CCleaner
  Speccy, bilgisayarınızın sahip olduğu tüm özellikleri görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Speccy programını kullanarak bilgisayarınızın yazılım ve donanım hakkında sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Speccy programını kullanarak işlemci sıcaklığı, bellek sıcaklığı ve disk sıcaklığı gibi önemli bilgileri de kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Speccy programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Speccy
  programı üzerinden bilgisayarınızın sahip olduğu tüm teknik özellikleri görüntüleme imkanı bulabilirsiniz.
  3- Speccy programı üzerinden bilgisayarınızın işlemci, hafıza ve disk ısısını görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Speccy programında bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için Speccy Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Speccy indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Speccy indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Speccy indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  Speccy kurulumu nasıl yapılır?

  Speccy kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak Speccy kurulumunu başlatabilirsiniz.

  s1.png

  Bilgisayarınıza Speccy kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Run Speccy butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  s2.png

  Speccy nasıl kullanılır?

  Speccy programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Speccy programının bilgisayarınızın özelliklerini senkronize etme işleminin süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Bilgisayarınızın özelliklerinin senkronize etme işleminin tamamlanmasından sonra bilgisayarınızın sahip olduğu tüm özellikleri Speccy programı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  s3.png

  Speccy programının sol kısmında bulunan menü üzerinde yer alan özelliklere giriş yaparak bilgisayarınızın sahip olduğu yazılımlar ve donanımlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Örnek olarak Operating System bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın işletim sistemi ve bilgisayarınızda bulunan yazılımlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  s4.png

  Menü üzerinde bulunan CPU bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın işlemcisi ve ısı durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  s5.png
Facebook yorumları