Speed Test Light (Android) 2.0.3.0

Android cihazlarınızda kullandığınız internetin hızını kontrol etmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,5 MB
  Sürüm:
  2.0.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  V-SPEED
  Speed Test Light, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz internet test uygulamasıdır. Bu uygulama Android cihazınızdaki indirme hızı, yükleme hızını ve paketlerin iletimindeki gecikmeleri (ping) ölçmenize yardımcı olur. Speed Test Light uygulamasıbasit bir kullanıcı arayüzü ve çok sayıda yapılandırma seçeneği ile donatılmıştır. Uygulamanın en büyük avantajlarından biri ise test algoritmalarının bağlantınızın türüne göre otomatik ayarlanmasıdır (WiFi veya 2G / 3G mobil ağlar). Bu özellik, sonuçların yüksek hassasiyetli olarak kullanıcıya aktarılmasını sağlar. Ayrıca, kullanıcılar varsayılan sunucuyu değiştirebilir ve Amerika Birleşik Devletleri, Polonya, Almanya, Fransa, Avustralya, Tayland, Rusya veya Brezilya'daki çeşitli yerler arasından seçim yapabilir. Tüm bu özelliklere ek olarak; sonuçları Mbps veya kbps cinsinden görmek için farklı bir ölçüm yöntemini ve en uygun birimi seçebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Speed Test Light uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Speed Test Light uygulamasında sonuçlarınızı çeşitli kriterlere göre filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.
  3. Speed Test Light uygulaması gecikme, indirme hızı ve yükleme hızının yanı sıra, IP adresini, ISS adını ve bağlantı türünü de görüntüler.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Speed Test Light uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Speed Test Light uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android cihazlara Speed Test Light Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Speed Test Light indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Speed Test Light uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Speed Test Light Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Speed Test Light uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  Android cihazlarda Speed Test Light Nasıl Kullanılır?

  1. Speed Test Light kullanmak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Speed Test Light uygulamasının ana ekranında bulunan “START” düğmesine yalnızca bir kez dokunduğunuzda, mevcut web bağlantınızın indirme hızını, yükleme hızını ve gecikme süresini (ping) kontrol etme şansınız olur.

   s1.png

  2. Speed Test Light uygulamasında başlattığınız test işleminin tamamlanma süresi cihazınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Test tamamlanana kadar uygulamayı kapatmamaya özen gösterin.

   s2.png

  3. Speed Test Light uygulamasında gerçekleştirdiğiniz test sonucunu “SUMMARY” sekmesinde görüntüleyebilirsiniz.

   s3.png

  4. Speed Test Light uygulamasında gerçekleştirdiğiniz tüm test sonuçları “RESULTS” bölümünde saklanır. Bu bölüme giriş yaparak test sonuçlarını sürekli olarak takip edebilirsiniz.

   s4.png
Facebook yorumları