Speedify (Android) 9.0.0.8111

Android cihazlarınızda daha hızlı internet kullanmanıza yardımcı olan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,3 MB
  Sürüm:
  9.0.0.8111
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Connectify Inc.
  Speedify, Android cihazlarınızda kullandığınız internetin hızını artırmanızı sağlayan bir uygulamadır. Speedify, kullanıcının herhangi bir kesinti olduğunda hissetmemesini sağlamak için hem veri planını hem de Wi-Fi bağlantılarını akıllıca kullanan bir uygulamadır. Örneğin, İnternet’e yapılan Wi-Fi bağlantısı kesildiğinde, cihazın veri planına geçmesi biraz zaman alabilir. İnternetinizde yaşayacağınız aksama süresi, kullanıcının etkilenmemesi için Speedify uygulaması tarafından en aza indirgenir. Uygulama hem veri planını hem de Wi-Fi bağlantılarını aynı anda kullanır ve bunları birinden diğerine geçmenin daha az zaman alması için birleştirir. Sınırlı veri planı olan kullanıcılar ayrıca çok yardımcı olabilecek aylık veya günlük bir limit belirleyebilir. Tüm bu özelliklere ek olarak: Speedify uygulamasındaki VPN özelliğini kullanarak internete daha da hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Speedify uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Speedify uygulamasını sadece birkaç dokunuş ile Android cihazınızda aktif hale getirebilirsiniz.
  3. Speedify uygulamasını kullanarak Android cihazınızda kullandığınız internetin veri harcamasını kontrol altına alabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Speedify uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Speedify Nasıl İndirilir?

  Speedify indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Speedify indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Speedify Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Speedify uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Speedify uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Android için Speedify Nasıl Kullanılır?

  1. Speedify uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Speedify uygulamasına cihazınızda giriş yapmanızın ardından açılacak ekran üzerindeki anahtarı aktif hale getirin ve uygulamayı kullanmaya başlayın. Speedify, Android cihazlarınızda kullandığınız internetten en iyi verimi alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

   s1.png

  2. Speedify uygulaması cihazınızın arka planında çalışır ve tüm uygulamalarınız üzerinden iletilen bilgileri güvence altına alır. Böylece Facebook'ta sohbet ediyorsanız veya Gmail'i kontrol ediyor olsanız da güvende olursunuz.

   s2.png

  3. Uygulama üzerindeki küresel VPN sunucu ağına bağlandıktan sonra, Speedify çevrimiçi trafiği akıllıca mevcut tüm internet bağlantıları arasında akıllıca dağıtır ve böylece internetinizi hızlı bir şekilde kullanmış olursunuz.

   s3.png
Facebook yorumları