SpeedyFox 2.0.28

Bilgisayarınızdaki web tarayıcılarını ve bazı uygulamaları hızlandırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  708 KB
  Sürüm:
  2.0.28
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CrystalIDEA
  SpeedyFox, bilgisayarınızda kurulu olan Firefox, Chrome, Opera, Skype, Thunderbird ve buna benzer binlerce uygulamanın hızını artırmanız için tasarlanmış olan bir programdır. SpeedyFox, bilgisayarınızda parçalanma işlemi sonucunda oluşan hataları çözerek hız artırma işini gerçekleştirir. Programın ana penceresi üzerinden hızlandırmak istediğiniz programı seçin ve hızlandırma işlemini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirin. Optimizasyon işlemini gerçekleştirmeden önce, optimizasyon işleminin yapılacağı program ve uygulamaların tamamen kapalı olduğundan emin olun. Eğer bilgisayarınızdaki web tarayıcılarında ve iletişim uygulamalarında herhangi bir donma problemi yaşıyorsanız SpeedyFox programına şans vermenizi tavsiye ederiz.

  Programın Artı Yönleri

  1. SpeedyFox programını indirmek ücretsizdir.
  2. SpeedyFox programını kullanabilmeniz için kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.
  3. SpeedyFox programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  4. SpeedyFox programını kullanarak internet tarayıcınızın web tarama hızını da artırabilirsiniz.

  SpeedyFox Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara SpeedyFox indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  SpeedyFox Nasıl Kurulur?

  Bilgisayara SpeedyFox kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. SpeedyFox programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  SpeedyFox Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza SpeedyFox dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. SpeedyFox programını çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki liste içerisinde bulunan program ve uygulamalardan optimizasyon işlemi uygulamak istediklerinizi seçin ve ardından “Optimize!” butonuna tıklayın. Optimizasyon işlemini gerçekleştirmeden önce seçtiğiniz program ve uygulamaların tamamen kapalı olduğundan emin olun.

   s1.PNG

  2. Optimizasyon işlemi tamamlanana kadar SpeedyFox programını kapatmamaya özen gösterin. Gerçekleştirilen işlemleri anlık olarak programın ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

   s2.png

  3. Optimizasyon işlemi tamamlandıktan sonra SpeedyFox programının ana penceresi üzerinden tamamlanan işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Optimizasyon işleminin ardından programı kapatarak bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   s3.PNG

  4. SpeedyFox programının ana penceresi üzerinde yer alan “Command line…” butonuna tıklayarak programın gerçekleştirdiği optimizasyon işleminin komut satırını görüntüleyebilirsiniz.

   s4.PNG

  5. SpeedyFox programının ana penceresi üzerinde yer alan “SpeedyFox” butonuna tıklayarak açılacak liste içerisindeki “Save log…” seçeneğine tıklayarak programda gerçekleştirdiğiniz işlemleri rapor haline bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

   s5.png
Facebook yorumları