Spitfire Audio App 3.1.18

Bilgisayarınıza ses kütüphaneleri indirebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4 MB
  Sürüm:
  3.1.18
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Spitfire Audio
  Spitfire Audio App, bilgisayarınıza Spitfire Audio platformundan ses dosyaları indirmenizi sağlayan programdır. Eğer müzik yapımcılığına ilginiz varsa ve sinematik kompozisyonlardan hoşlanıyorsanız Spitfire Audio App programı içerisinde yer alan çeşitli ses kütüphanelerini inceleyebilirsiniz. Spitfire Audio App programı içeriğindeki ses kütüphanelerine birkaç örnek vermek gerekirse: Hanz Zimmer, Eric Whitacre, Hauschka ve Londra Çağdaş Orkestrası gibi tanınmış müzisyenler ve besteciler programa katkı sağlamıştır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Spitfire Audio App indirmek ücretsizdir.
  2. Spitfire Audio App programı içeriğindeki ses kütüphaneleri profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanmıştır.
  3. Spitfire Audio App, en iyi sanal enstrümanlar paketine sahip olan programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Spitfire Audio App programındaki bazı içerikleri kullanabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. Spitfire Audio App programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunmalıdır.

  Spitfire Audio App Nasıl İndirilir?

  PC’ye Spitfire Audio App indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara Spitfire Audio App indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Spitfire Audio App Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Spitfire Audio App kurulum işlemi için indirme işlemi tamamlanan dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda açılan kurulum sihirbazı üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak Spitfire Audio App programının kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. PC’ye Spitfire Audio App kurulum işlemini gerçekleştirmek için kurulum sihirbazı üzerindeki “Install” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Spitfire Audio App kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  Spitfire Audio App Nasıl Kullanılır?

  1. Spitfire Audio App programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Spitfire Audio App programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisindeki “CREATE ACCOUNT” butonuna tıklayarak yeni bir hesap oluşturun veya mevcut hesabınız varsa programa üyeliğiniz ile giriş yapın.

   s4.PNG

  2. Spitfire Audio App programına üyeliğiniz ile giriş yaptığınızda otomatik olarak programın ana penceresine yönlendirileceksiniz. Bu pencere üzerindeki arama bölümüne bilgisayarınıza indirmek istediğiniz ses kütüphanesinin adını yazın ve arayın. Arama işlemi sonucunda bulunan ses kütüphanelerinden ihtiyacınıza uygun olanı “Install” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   s5.jpg

  3. Spitfire Audio App programındaki herhangi bir ses kütüphanesinin içeriğinde yer alan “Install” butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden ses kütüphanelerinin kaydedileceği bölümü belirleyin.İndireceğiniz ses kütüphanelerini bilgisayarınıza veya taşınabilir diske kaydedebilirsiniz.

   s6.jpg

  4. Ses kütüphanelerinin indirme işlemini Spitfire Audio App programının “Downloads” bölümünden takip edebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlanana kadar programı kapatmayın.

   s7.png

  5. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirilen dosyanın üzerinde “Installed” yazısı çıkacaktır. Dosyayı indirildiği konumdan hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   s8.png
Facebook yorumları