Spotify indir (Android) 8.4.75.670

Android cihazlarınızda müzik dinleyebileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  29 MB
  Sürüm:
  8.4.75.670
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Spotify
  Spotify, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz müzik dinleme uygulamasıdır. Son yıllarda çoğu sanatçının şarkılarını ilk kez piyasaya sürdüğü bir online platform haline gelmiştir. Bilgisayar ve mobil platformda bulunan en iyi online müzik paylaşım platformudur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Spotify uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Bazı sanatçılar piyasaya sürdüğü şarkılarını ilk kez Spotify platformu üzerinden yayınlamaktadırlar.
  3- Spotify uygulaması son dönemde müzik dinleme platformları arasında lider konumdadır.
  4- Spotify üzerinden oluşturacağınız çalma listelerini diğer kullanıcılar ile ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Spotify uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Spotify uygulamasının ücretsiz sürümünü kullanırken günlük olarak belirli sayıda şarkı atlamanıza imkân tanıyor.
  3- Spotify uygulamasının Premium sürümünü satın almadan uygulamayı akıcı bir şekilde kullanamıyorsunuz. Karşınıza çıkan sıkıcı reklamlar, çalan müzikleri atlayamama vb. gibi olaylarla karşılaşıyorsunuz.

  Spotify nasıl yüklenir?

  Spotify ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Spotify indir butonuna tıklamak sizi Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Spotify nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Spotify uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Spotify nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Spotify uygulamasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden SIGN UP yazısına dokunarak yeni bir üyelik alabilirsiniz. Eğer daha önce Spotify uygulamasına üyelik aldıysanız LOG IN yazısına dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  spo0.jpg

  Spotify üyelik alma işlemini tamamladıysanız otomatik olarak giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden Spotify uygulamasına giriş yaparak ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  spo1.jpg

  Spotify uygulamasına giriş yaptığınız zaman anasayfa üzerinde o haftanın popüler müzikleri yer almaktadır.

  spo2.jpg

  Spotify uygulaması üzerinden Search butonuna tıklayarak milyonlarca müzik arasından dilediğinizi dinleyebilirsiniz. Uygulama üzerinde neredeyse dünya üzerinde bulunan tüm sanatçıların müzikleri yer almaktadır.

  spo3.jpg

  Your Library bölümüne giriş yaparak Spotify uygulaması üzerinde bulunan müzikler ile yeni bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Çalma listesini oluşturmak için yapmanız gereken tek şey Create butonuna dokunmak.

  spo4.jpg

  Uygulama üzerinden müzik dinlerken sizi karşılayan ekranlar dinlediğiniz şarkılara özel yapılmış görseller veya o müziğin bulunduğu albümün kapağı oluyor. Bu özelliğin de görsellik açısından gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz.

  spo5.jpg
Facebook yorumları