SpyAgent 11.00.19

Bilgisayarınızda gerçekleşen tüm etkinlikleri kayıt altına almanızı ve izlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  11.00.19
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Spytech Software
  SpyAgent, bilgisayarınızda gerçekleşen tüm etkinlikleri izlemenizi sağlayan bir programdır. SpyAgent bilgisayarınızda gerçekleşen klavye ve fare etkinliğini, ziyaret edilen web sitelerini, açık dosyaları ve belgeleri ve daha fazlasını kaydetmek için kullanılabilir. SpyAgent programını diğer programlardan ayıran bir özellik ise belirli durumlarda veya belirli anahtar kelimeler kullanıldığında kaydı tetikleyecek olan SmartLogging özelliğidir. Ayrıca SpyAgent programını kullanarak masaüstü etkinliğini yakalamak ve düzenli aralıklarla ekran görüntüsü almak da mümkündür ve ayrıca izlenebilen bazı sohbet istemcileri ve sosyal hizmetler de vardır. Bu programın bir başka yeteneği, seçtiğiniz anahtar kelimelerden herhangi birini içeren web sayfalarına erişimi kısıtlamanızı sağlayan web sitesi engelleme işlevidir. Sonuç olarak, SpyAgent, bilgisayarınızda gerçekleşen tüm etkinlikleri yakından takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamak için birlikte çalışan çok çeşitli araçlarla donatılmıştır.

  Programın Artı Yönleri

  1. SpyAgent indirmek ücretsizdir.
  2. SpyAgent programındaki çeşitli özellikler sayesinde bilgisayarınızda gerçekleşen tüm etkinlikleri rapor halinde görüntüleyebilmeniz mümkündür.
  3. SpyAgent programını kullanarak bilgisayarınızdan erişimini engellemek istediğiniz web sitelerini belirleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SpyAgent programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansınız satın almanız gerekmektedir.

  SpyAgent Nasıl İndirilir?

  SpyAgent indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza SpyAgent indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  SpyAgent Nasıl Kurulur?

  1. SpyAgent kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. SpyAgent kurulumunu başlatmak için açılacak pencere üzerindeki “Yes” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   s1.PNG

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise SpyAgent programının bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   s2.PNG

  3. PC’ye SpyAgent kurulumu tamamlanmasının ardından “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  SpyAgent Nasıl Kullanılır?

  1. SpyAgent programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. SpyAgent programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Start Monitoring” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda gerçekleşen etkinliklerin takibini başlatabilirsiniz.

   s4.png

  2. Etkinlik izleme işlemini başlattıktan sonra programın “Keystrokes Typed” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın klavyesinden girilen tüm verileri görüntüleyebilirsiniz.

   s5.gif

  3. SpyAgent programını kullanarak bilgisayarınızda alınan ekran görüntülerini de izleyebilmeniz mümkün. Alınan ekran görüntülerine göz atmak için programın “Screenshots” bölümünü kullanabilirsiniz.

   s6.gif

  4. SpyAgent programının en etkili özelliklerinden biri olan “Website Visits” özelliği sayesinde bilgisayarınızdan ziyaret edilen tüm web sitelerini görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik bilgisayarınızdaki tüm tarayıcılardan veri görüntüleyebilme özelliğine sahiptir.

   s7.gif
Facebook yorumları