Square Quick (Android) 2.2.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  2.2.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Square Quick
  Square Quick, Android cihazlarınızda Instagram hesabınızda paylaşacağınız fotoğraflar için kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleyicisidir. Square Quick uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Instagram hikayelerinizi ve gönderilerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Square Quick uygulamasının güçlü düzenleyici özellikleri ve kullanışlı arayüzü sayesinde programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Square Quick uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Square Quick uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki fotoğrafları yüksek kaliteli olarak filtreleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Square Quick uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Square Quick uygulamasının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Square Quick Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Square Quick indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasını kullanarak Square Quick indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Square Quick Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Square Quick kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Square Quick Nasıl Kullanılır?

  1. Square Quick uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Square Quick uygulamasına giriş yaptıktan sonra düzenlemek istediğiniz fotoğrafı uygulamanın içerisinden açın. Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açtıktan sonra uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan düzenleme seçeneklerini deneyebilir ve beğendiklerinizi fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

   s1.jpg

  2. Square Quick uygulaması, birden fazla fotoğrafı birleştirmenize ve aynı anda düzenlemenizi sağlar.

   s2.jpg

  3. Square Quick uygulamasında yer alan onlarca efektler ve filtreler sayesinde Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza tamamen farklı bir görünüm katabilirsiniz.

   s3.jpg

  4. Instagram hesabınızda paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız Instagram uygulamasında tam olarak yerleştirilemiyorsa Square Quick uygulamasındaki “Background” özelliğini kullanarak fotoğraflarınıza bir arka plan ekleyebilir ve fotoğraflarınızın Instagram uygulamasına tam olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

   s4.jpg
Facebook yorumları