SSD Fresh v2019.8

Bilgisayarınızdaki SSD'yi optimize etmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,6 MB
  Sürüm:
  v2019.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  SSD Fresh, bilgisayarınızdaki SSD’nizi optimize etmenizi ve ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak bir programdır. Bilgisayara takılan SSD’lerin belirli bir kullanım ömrü vardır. SSD Fresh programı SSD’nizin ömrünü uzatmanıza yardımcı olmanın yanı sıra genel performansını artırmanız için sisteminizi optimize etmenizi sağlar. SSD Fresh, sadece bağlı SSD'nin değil, aynı zamanda sisteme entegre diğer tüm depolama sürücülerinin özellikleri ve işleyen parametreleri ile ilgili verileri alabilir. Her bir sabit sürücünün adı, boyutu, dosya sistemi türü ve ayrılan bölümlerin sayısı ile ilgili ayrıntıları görüntülemek için kullanabilirsiniz. SSD Fresh, bir SSD'ye sahip olan ve en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için çok kullanışlı bir programdır. SSD'nin işlevselliğini, güvenilirliğini ve ömrünü etkileyen çeşitli özellikleri etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. SSD Fresh programını indirmek ücretsizdir.
  2. SSD Fresh programı çok kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Programı ilk kez bilgisayarına indirecek kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SSD Fresh programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

  SSD Fresh Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza SSD Fresh indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra SSD Fresh indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SSD Fresh Nasıl Kurulur?

  1. SSD Fresh kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere üzerinde yer alan listeyi kullanarak SSD Fresh programını kullanmak istediğiniz dil tercihini yapın ve daha sonrasında ise “OK” butonuna tıklayın.

   s1.png

  2. SSD Fresh programını kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.png

  3. PC’ye SSD Fresh kurulumu için gerekli olan koşulları yerine getirmenizin ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   s3.png

  4. SSD Fresh bilgisayara kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s4.png

  SSD Fresh Nasıl Kullanılır?

  1. SSD Fresh programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. SSD Fresh programına giriş yaptıktan sonra açılacak ana penceresi üzerinde yer alan “OPTIMIZE AUTOMATICALLY” butonuna tıklayın. “OPTIMIZE AUTOMATICALLY” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızdaki SSD otomatik olarak en iyiye optimize edilecektir.

   s5.png

  2. SSD Fresh programının ana penceresi üzerinde yer alan “Optimization” bölümüne giriş yaparak SSD’nizi kendi isteğinize göre manuel olarak optimize edebilirsiniz.

   s6.png
Facebook yorumları