Start Menu 8 indir 4.6.0

Windows işletim sisteminde bulunan başlat menüsünü kişiselleştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,3 MB
  Sürüm:
  4.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IObit
  Start Menu 8, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızdaki başlat menüsünü kişiselleştirmenize olanak sağlayan bir programdır. Bazı Windows 8ve Windows 10 kullanıcıları yeni başlangıç menüsü stiline alışamayabilir. Start Menu 8, sistem varsayılan başlangıç menüsünü değiştirmelerine ve Windows 7 tarzı başlangıç menüsünü geri getirmelerine yardımcı olur. Start Menu 8 programını kullanan kullanıcılar istedikleri zaman kolayca başlangıç simgesini değiştirebilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Start Menu 8 indirmek ücretsizdir.
  2. Start Menu 8 programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. Start Menu 8 programı bilgisayarınızın arkaplanında çalışır ve bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir etki yaratmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Start Menu 8 programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Start Menu 8 Nasıl İndirilir?

  Start Menu 8 indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Start Menu 8 indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Start Menu 8 Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Start Menu 8 kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuyun ve ardından “Accept” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   s1.PNG

  2. Kurulumun ikinci adımında ise bilgisayarınıza Start Menu 8 programının kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Start Menu 8 kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Start Menu 8 kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s3.PNG

  Start Menu 8 Nasıl Kullanılır?

  1. Start Menu 8 programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Start Menu 8 programına giriş yaptıktan sonra ilk olarak başlat simgesinin görüntüsünü değiştirerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   s4.PNG

  2. Start Menu 8 programının ana ekranında bulunan Style bölümüne giriş yaparak başlat menüsünün görüntüsünü değiştirebilirsiniz.

   s5.PNG

  3. Bilgisayarınızda kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Start Menu 8 programını başlat simgesine tıklayarak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Start Menu 8 programı üzerinde bulunan Ayarlar bölümüne giriş yaparak programın görünümünü ve özelliklerini değiştirebilirsiniz.

   s6.png
Facebook yorumları