Start Menu X indir 6.3

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın başlat menüsünü değiştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7 MB
  Sürüm:
  6.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ordinary Soft
  Start Menu X, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda bulunan başlat menüsünü değiştirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Start Menu X programı, Windows işletim sistemlerinde standart olarak gelen başlat menüleri dışında daha fonksiyonel ve hızlı olarak kullanabileceğiniz bir başlat menüsü oluşturmanızı sağlayan bir programdır. Start Menu X programını isterseniz ücretsiz olarak sınırsız olarak kullanabilir veya tam sürümünü satın alma işlemini gerçekleştirerek sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Start Menu X programını indirmek ücretsizdir.
  2- Start Menu X
  programı ile bilgisayarınızda daha kullanışlı bir başlat menüsü oluşturabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Start Menu X programının ücretsiz versiyonunda reklamlar yer almaktadır. Ancak bu reklamların çok fazla olduğunu söyleyemeyiz. Sadece belirli programların reklamı yer almaktadır.

  Start Menu X nasıl yüklenir?

  Start Menu X indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Start Menu 8 kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Start Menu X nasıl kurulur?

  Start Menu X kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerindenlisans sözleşmesini kabul etmek için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayarak Start Menu 8 kurulumunu başlatın.

  s1.png

  Start Menu X programının kurulumu sırasında programı kullanmak istediğiniz lisans türünü seçerek ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz 30 gün boyunca premium olarak kullanabilir, sınırsız olarak ücretsiz kullanabilir veya PRO sürüm lisansına sahipseniz PRO sürüm yüklenmiş olarak tüm özelliklere sınırsız ve ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz 30 gün pro sürümünü kullanmanız. 30 gün sürenin ardından Start Menu X programı otomatik olarak ücretsiz sürümüne geçiş yapacaktır.

  s2.png

  Kuruluma devam ederken Start Menu X programını nasıl bir tarzda kullanabileceğinizi de seçebiliyorsunuz. Önerilen kullanım şekli olan “Combine applications and programs in a single main menu item” seçeneğini işaretleyin ve Next butonuna tıklayın.

  s3.png

  Seçtiğiniz ayarlar ile Start Menu X programının kurulumunun gerçekleştirilmesi için Install butonuna tıklayın.

  s4.png

  Start Menu X programının kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

  s5.png

  Start Menu X nasıl kullanılır?

  Start Menu X programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın sol alt kısmında yer alan başlat menüsüne tıklayarak Start Menu X programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  s6.png
Facebook yorumları