Start10 1.80

Bilgisayarınızın başlat menüsünü kişiselleştirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  34,6 MB
  Sürüm:
  1.80
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Stardock Corporation
  Start10, bilgisayarınızda işletim sisteminize entegre olan bu güvenilir ve özelleştirilebilir yazılım yardımcı programını kullanarak Windows 10'daki Başlat Menüsü'nü Windows 7'deki ile benzer hale getirebilirsiniz. Start10 programı, birden fazla güç seçeneği (oturumu kapatma, kilitleme, yeniden başlatma, kapatma veya hazırda bekletme) dahil olmak üzere dosya, klasör veya program aramak için bir Arama kutusuyla birlikte gelir. Yedeklemek için biraz zamanınız varsa, sonuçtan memnun kalana kadar Start10'un birçok özelleştirme seçeneğini deneyebilirsiniz. Örneğin, farklı bir Başlat Menüsü stiline veya temasına geçebilir, ayrıca Başlat düğmesi için özel bir PNG veya BMP görüntüsü seçebilirsiniz. Saydamlık ve doku renklerini de yalnızca birkaç fare tıklamasıyla değiştirilebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Start10 programını indirmek ücretsizdir.
  2. Start10 programını kullanarak Windows 10 işletim sistemindeki kullanışsız başlat menüsünü gelişmiş araçlara sahip olan daha kullanışlı bir menüye dönüştürebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Start10 programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Start10 Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Start10 indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Start10 kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Start10 Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Start10 kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak olan pencere üzerinden Start10 programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.jpg

  2. Start10 programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   s2.jpg

  Start10 Nasıl Kullanılır?

  1. Start10 kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Start10 programını kullanmaya başlamak için bilgisayarınızın başlat düğmesine tıklayabilirsiniz. Bilgisayarınızın başlat düğmesine tıkladıktan sonra gelişmiş özelliklere sahip olan Windows 7 başlat menüsü karşınıza gelecektir.

   s3.jpg

  2. Start10 programının sahip olduğu özellikler klasik bir Windows başlat menüsünün sahip olduğu özelliklerden daha fazlasına sahiptir. Programın arayüzünden düzenli olarak kullandığınız programları görüntüleyebilir, istediğiniz programları klasör haline getirebilir ve bu sayede istediğiniz her şeye kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   s4.jpg

  3. Start10 programının ana penceresine giriş yaptığınızda ise programın sahip olduğu stil ve düzeni kendi isteğinize göre dizayn edebilirsiniz.

   s5.jpg

  4. Tüm bu özelliklere ek olarak, Start10 programındaki gruplandırma özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki farklı kategorilere ait olan program, dosya ve klasörleri gruplandırabilirsiniz. Bu özellik, bilgisayarınızdaki farklı kategorilere ait olan program, dosya ve klasörlere daha hızlı erişim sağlamanıza yardımcı olur.

   s6.jpg
Facebook yorumları