Steam indir 0.18

Bilgisayarınız üzerinden oyun satın alabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,5 MB
  Sürüm:
  0.18
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Steam
  Steam, bilgisayarınız üzerinden oyun satın almanızı ve onları bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir programdır. Steam programı üzerinden satın aldığınız oyunları test ettikten sonra eğer beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz. Steam oyun satın alma ve oyun indirme platformları arasında lider konumda bulunan bir platformdur.

  Programın Artı Yönleri

  1- Steam programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Steam, oyun satın alma platformları arasında lider konumdadır.
  3- Steam programı üzerinden indirmiş olduğunuz oyunlar Kütüphane kısmında sıralı bir şekilde bulunur. Bu oyunları ne kadar süre boyunca oynadığınızı kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  4- Steam üzerinden satın aldığınız oyunları belirli süre içerisinde iade edebiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Steam programı üzerinden oyun indirmek istediğiniz zaman ara sıra bağlantı sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

  Steam yükleme işlemi nasıl yapılır?

  Steam programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Steam kurulum nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlanan Steam kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden Next butonuna tıklayın.
  steam1.PNG

  Steam kurulumu gerçekleştirirken daha sonra gelecek olan pencere üzerinden Steam programını hangi dilde kullanmak istiyorsanız dil seçimini yapın ve Next butonuna tıklayın.
  steam2.PNG


  Steam programı bilgisayarınız üzerinde büyük bir alan kaplayacağı için kurulum yapılacağı alanı seçin ve Install butonuna tıklayın.
  steam3.PNG

  Steam kurulum işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinde bulunan Finish butonuna tıklayarak Steam kurulum işlemini tamamlayın. Finish butonuna tıkladıktan sonra Steam otomatik olarak çalışacaktır.
  steam4.PNG

  Steam nasıl kullanılır?

  Steam programının kurulumu tamamlandıktan sonra otomatik olarak başlatılacaktır. Program başlatıldıktan sonra karşınıza çıkacak olan pencere üzerinden Create New Account yazısına tıklayarak yeni bir üyelik alabilirsiniz. Eğer Steam üzerinde daha önceden oluşturduğunuz bir hesap varsa Login to An Existing Account yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
  steam5.PNG

  Steam hesabı açmak için Create An Account yazısına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran üzerinden hızlı bir şekilde Steam hesabı açabilirsiniz.
  steam6.PNG


  Steam üyeliğinizi alma işlemini tamamladıktan sonra Steam Login ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden aldığınız Steam üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
  steam7.PNG


  Steam uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak arayüz üzerinden Store kısmına giriş yaparak yeni çıkan oyunları görüntüleyebilirsiniz. Library (Kütüphane) kısmına giriş yaparak mevcut olan oyunlarınızı görüntüleyebilir ve oyunları tekrar oynayabilirsiniz
  steam8.PNG
Facebook yorumları