Steganos Online Shield 2.0.7

Bilgisayarınızdaki internet bağlantısını daha güvenli bir hale getiren program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  47,3 MB
  Sürüm:
  2.0.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Steganos
  Steganos Online Shield, bilgisayarınızdaki internet bağlantısını şifreleme ile koruyarak güvenli ve tehlikesiz bir tarama ortamı sağlayan bir programdır. Bilgisayarınıza internet üzerinden gelebilecek zararlı yazılımlar içeren dosyalar güvenliğinizi tehdit edebilir. Steganos Online Shield programını kullanarak oluşturacağınız sanal özel ağ sayesinde bu tehditlerin bilgisayarınıza giriş yapmadan hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Steganos Online Shield programı, internet bağlantınızı herhangi bir yetkisiz dinleme veya izlemeye karşı korumak için VPN teknolojisinden yararlanır ve ayrıca tarama verilerinizi ve çerezleri otomatik olarak silmektedir. Tüm bu işlemler özel bir sanal ağ üzerinden ve IP adresiniz değiştirilerek gerçekleştirilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Steganos Online Shield indirmek ücretsizdir.
  2. Steganos Online Shield programını kullanarak bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz web tarayıcısı etkinliklerinin otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Steganos Online Shield programındaki VPN özelliğini aktif ederek erişim engeli bulunan web sitelerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
  4. Steganos Online Shield programını kullanarak internet tarayıcınızdaki dolaşım hızınızı da artırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Steganos Online Shield programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Steganos Online Shield Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Steganos Online Shield indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye Steganos Online Shield indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Steganos Online Shield Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Steganos Online Shield kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra bilgisayara Steganos Online Shield kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

   s1.PNG

  Steganos Online Shield Nasıl Kullanılır?

  1. Steganos Online Shield programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Steganos Online Shield programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisinde listelenmiş olarak servislerden kullanmak istediğinizin yanında bulunan butona tıklayarak aktif edebilirsiniz. Steganos Online Shield programındaki herhangi bir hizmetin aktif edilme süresi değişiklik gösterebilir.

   s2.PNG

  2. Steganos Online Shield programının arayüzünde yer alan servislerden ihtiyacınıza uygun olan servisleri çalıştırdıktan sonra programın sağ alt kısmında yer alan Ayarlar bölümünü kullanarak servisleri isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra Steganos Online Shield programını simge boyutuna küçülterek bilgisayarınızın arka planında çalışmasını sağlayabilirsiniz.

   s3.PNG
Facebook yorumları