SterJo Task Manager 2.9

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan görev yöneticisi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,2 MB
  Sürüm:
  2.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SterJo Software
  SterJo Task Manager, bilgisayarınızda çalışan işlemleri, kayıtları, hizmetleri ve ağ bağlantılarını ayrıntılı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan görev yöneticisi programıdır. Bilgisayarınızda çalışan her program ve uygulama sistem kaynaklarını kullanarak çoğu zaman etkin kalabilen bir hizmet oluşturur. Windows, varsayılan görev yöneticisini kullanımınıza sunar, böylece etkin olmaması gerektiğini düşündüğünüzü analiz edebilir ve sonlandırabilirsiniz. Daha iyi ayrıntılar sağlayan ve daha fazla işlemi yönetmenize izin veren gelişmiş seçeneklere sahip olan SterJo Task Manager programını standart Windows Görev Yöneticisi yerine kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. SterJo Task Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. SterJo Task Manager programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. SterJo Task Manager programı çok düşük sistem kaynağı kullanır ve program bilgisayarınızın arka planında çalışırken bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

  SterJo Task Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara SterJo Task Manager indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. SterJo Task Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SterJo Task Manager Nasıl Kurulur?

  1. SterJo Task Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. SterJo Task Manager programının kurulumunu başlatmak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Bilgisayara SterJo Task Manager kurulumunu gerçekleştirmeden önce kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   s2.PNG

  3. PC’ye SterJo Task Manager kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   s3.PNG

  SterJo Task Manager Nasıl Kullanılır?

  1. SterJo Task Manager programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. SterJo Task Manager programına giriş yaptıktan sonra açılan pencere üzerinden bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s4.PNG

  2. SterJo Task Manager programının ana penceresi üzerinde görüntülediğiniz herhangi bir işlemi sonlandırmak için işlemin üzerine sağ tıklayın ve açılan liste üzerindeki “Kill Process” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra işlem direkt olarak sonlandırılacaktır.

   s5.png

  3. SterJo Task Manager programının “Registry” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın başlangıcında otomatik olarak çalışan tüm işlemleri görüntüleyebilir ve çalışmasını istemediğiniz işlemlerin otomatik çalışmasını engelleyebilirsiniz.

   s6.PNG

  4. SterJo Task Manager programındaki “Services” bölümünden bilgisayarınızda aktif olan servisleri görüntüleyebilir ve bunlardan istediğinizi sonlandırabilirsiniz.

   s7.PNG

  5. İnternet erişimi bulunan tüm programları ve uygulamaları da SterJo Task Manager programının “Connections” bölümünden görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

   s8.PNG
Facebook yorumları