Sticker.ly (Android) 1.6.7

Android cihazlarınızda kişisel çıkartmalar oluşturabileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17 MB
  Sürüm:
  1.6.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SNOW
  Sticker.ly, Android cihazlarınızda WhatsApp uygulamasında kullanabileceğiniz çıkartmalar oluşturmanıza, fotoğraflarınızdan kişiselleştirilmiş çıkartma paketleri hazırlamanıza ve oluşturduğunuz çıkartmaları arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Sticker.ly, WhatsApp için milyonlarca çıkartmayı kullanımı kolay bir arayüzde barındırmaktadır. Komik emojilerden, çizgi film karakterlerine, film sahnelerine, güzel resimlere, etkileyici grafiklere ve çok daha fazlasına kadar her şeyi sağlar. Kullanıcılar Sticker.ly uygulamasında kendi isteğine uygun olan çıkartma koleksiyonları arasında kolaylıkla gezinti yapabilirler ve ayrıca paket kodunu bildikleri sürece tasarımları daha hızlı bulma şansına sahip olurlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Sticker.ly uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Sticker.ly uygulamasındaki tüm çıkartmaları hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.
  3. Sticker.ly uygulamasında kendi çektiğiniz fotoğrafları da kullanarak çıkartma oluşturabilirsiniz.

  Sticker.ly Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Sticker.ly indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza Sticker.ly indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Sticker.ly Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Sticker.ly indirme işlemi tamamlanmasının ardından Sticker.ly uygulamasının kurulumu da otomatik olarak tamamlanır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Sticker.ly Nasıl Kullanılır?

  1. Sticker.ly uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Sticker.ly uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ana ekran üzerindeki “+” butonuna dokunarak yeni bir çıkartma oluşturmaya başlayabilirsiniz.

   s1.png

  2. Sticker.ly uygulaması, Android cihazlarınızdaki WhatsApp uygulaması ile eşzamanlı olarak çalışmaktadır. Sticker.ly kullanarak oluşturduğunuz çıkartmaları WhatsApp uygulamasındaki emoji bölümüne giriş yaparak hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

   s2.png

  3. Sticker.ly uygulamasını kullanarak kendi çektiğiniz fotoğraflardan da çıkartma oluşturabilmeniz mümkündür. Sticker.ly uygulamasını kullanarak kendi fotoğrafınızı kullanarak çıkartma oluşturmak istediğinizde ilk olarak fotoğraftaki gereksiz alanları “Arka Plan Silici” özelliğini kullanarak kaldırın.

   s3.png

  4. Sticker.ly uygulamasındaki “Arka Plan Silici” özelliğini kullanarak fotoğrafınızın arka planındaki gereksiz nesneleri kaldırdıktan sonra fotoğraf ile çıkartma oluşturma işlemini başlatabilirsiniz. Oluşturduğunuz fotoğraflara emoji ve yazı ekleyebilirsiniz.

   s4.png

  5. Sticker.ly uygulamasında kendi fotoğraflarınız ile oluşturduğunuz fotoğrafları WhatsApp uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz fotoğrafı tekrar paylaşmak üzere kaydedebilirsiniz.

   s5.png
Facebook yorumları