Sticker Maker (Android) 0.0.0-81

Android cihazlarınızda sticker (çıkartma) oluşturabileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,3 MB
  Sürüm:
  0.0.0-81
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Viko & Co.
  Sticker Maker, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sticker (çıkartma) oluşturma uygulamasıdır. Sticker Maker uygulaması sayesinde Android cihazınızın galerisinde yer alan herhangi bir resmi çıkartmaya dönüştürebilir ve herhangi bir metni de çıkartmaya ekleyebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirerek sahip olmak istediğiniz herhangi bir çıkartmayı oluşturun ve metin, resim, ifadeler, notlar vb. kullanarak düşünebileceğiniz her şeyi yapın. Ayrıca yaratıcılığınızı en sevdiğiniz sosyal ağ sohbet uygulamasında paylaşmanıza izin verin. Tüm bu özelliklere ek olarak Sticker Maker uygulamasında kalem aracı yardımıyla ücretsiz el çıkartmaları oluşturabilir ve yerelinizdeki her şeyi yazabilir ve çıkartmaya dönüştürebilirsiniz. Bu uygulama ile yerel dilinizi yazarak sınırsız metin etiketleri oluşturabilir ve png görüntüsünü çıkartmaya dönüştürebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Sticker Maker uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Sticker Maker uygulamasında sadece saniyeler içerisinde kendi istediğiniz çıkartmayı oluşturabilirsiniz.
  3. Sticker Maker uygulamasında oluşturduğunuz çıkartmaları WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram vb. gibi tüm mesajlaşma uygulamalarında arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Sticker Maker uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Sticker Maker Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Sticker Maker indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store üzerinden Sticker Maker uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Sticker Maker Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Sticker Maker indirme işlemi tamamlandıktan sonra Sticker Maker uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Sticker Maker Nasıl Kullanılır?

  1. Sticker Maker uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılacak ekran üzerinde bulunan “Create a new stickerpack” butonuna dokunarak yeni bir sticker (çıkartma) deposu oluşturun.

   s1.jpg

  2. Oluşturduğunuz sticker (çıkartma) deposuna giriş yaptığınızda ekranda bulunan karelere dokunarak yeni bir sticker oluşturabilirsiniz.

   s2.jpg

  3. Sticker oluşturmak için galerinizdeki bir fotoğrafın veya görselin istediğiniz bir bölümünü dilediğiniz gibi kesebilirsiniz.

   s3.jpg

  4. Herhangi bir görselden kestiğiniz alan otomatik olarak çıkartmaya dönüştürülür. Oluşturduğunuz çıkartmayı kaydetmek için “Yes, Save Sticker” butonuna dokunun.

   s4.jpg

  5. Oluşturduğunuz çıkartmayı WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram vb. gibi mesajlaşma uygulamalarından dilediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

   s5.jpg
Facebook yorumları