StopAd indir 1.1

Bilgisayarınızdaki program ve uygulamalarda karşılaştığınız reklamları engelleyen program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,23 MB
  Sürüm:
  1.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  StopAd
  StopAd, bilgisayarınızda kullandığınız programlarda ve uygulamalarda karşınıza çıkan reklamları engellemenizi sağlayan bir programdır. StopAd programını kullanarak bilgisayarınızdaki programlarda, uygulamalarda ve internet tarayıcılarında karşılaşacağınız tüm reklamları kolaylıkla engelleyebilirsiniz. StopAd programı üzerinde bulunan Gizlilik Koruması ve Web Koruması özellikleri sayesinde internet üzerinde gezinti halindeyken görüntülediğiniz sayfalar üzerinde bilgisayarınızdaki hiçbir veri internet üzerinde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

  Programın Artı Yönleri

  1. StopAd indirmek ücretsizdir.
  2. StopAd programı bilgisayarınızda bulunan internet tarayıcılarında da aktif olarak çalışmaktadır.
  3. StopAd programını kullanarak bilgisayarınızda engelleyeceğiniz reklamlar, bilgisayarınızın performansının artmasını ve internet üzerinde daha hızlı gezinmenizi sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1. StopAd programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  StopAd Nasıl İndirilir?

  StopAd indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza StopAd indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  StopAd Nasıl Kurulur?

  1. StopAd kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayarınıza StopAd kurulumunu gerçekleştirebilmeniz için StopAd kullanım sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. “Agree and continue” butonuna tıklayarak kullanım sözleşmesini onaylayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   s1.png

  2. Kullanım sözleşmesinin onaylanmasının ardından StopAd programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından Continue butonuna tıklayarak kurulum işlemine devam edin.

   s2.png

  3. Bilgisayarınıza StopAd kurulumu tamamlandıktan sonra Start Using StopAd butonuna tıklayarak StopAd programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   s3.png

  StopAd Nasıl Kullanılır?

  1. StopAd programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. StopAd programını bilgisayarınızda çalıştırmanızdan itibaren bilgisayarınızdaki reklamların engelleme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. StopAd programı bilgisayarınızda karşınıza çıkacak reklamları engellemeniz dışında Gizlilik Koruması ve Web Koruması özellikleri sayesinde internet üzerinde paylaştığınız verilerinizin korunmasını sağlar.

   s4.png
Facebook yorumları