StoryArt (Android) 1.8.6

Instagram profilinize ve hikayelerinize görsel zenginlik katmanızı sağlayan Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  30 MB
  Sürüm:
  1.8.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  ryzenrise
  StoryArt, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram hikaye düzenleme uygulamasıdır. StoryArt, kolayca daha fazla beğeni ve takipçi edinmenize yardımcı olabilecek Instagram hikayesi için güzel kolaj düzenleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. StoryArt uygulamasını kullanarak Instagram hesabınıza ekleyeceğiniz fotoğrafınızı veya videonuzu filtreler veya profesyonel araç kutusuyla düzenleyin ve takipçilerinizin beğeneceği harika hikayeler oluşturun. Farklı stilleri ve sınırları ile yüksek kaliteli Instagram hikaye şablonları ekleyin.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. StoryArt uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. StoryArt uygulaması üzerinde 1000'den fazla hikaye şablonu bulundurmaktadır.
  3. StoryArt uygulamasında bulunan şablonlar, kolajlar, sayfa düzenleri, simgeler, logolar, yazı tipleri dahil tüm kaynaklar sürekli olarak güncellenmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. StoryArt uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamları kaldırabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. StoryArt uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için onları satın almanız gerekmektedir.

  StoryArt Nasıl İndirilir?

  StoryArt uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonuna dokunarak StoryArt uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  StoryArt Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz StoryArt uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. StoryArt uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.


  StoryArt Nasıl Kullanılır?

  1. StoryArt uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. StoryArt uygulamasına giriş yapmanızın ardından 1000'den fazla yüksek kaliteli hikaye şablonunu kullanabilirsiniz.

   s1.jpg

  2. Instagram hesabınızın öne çıkanlar bölümünü yüksek kaliteli logo ve profilinizin harika görünmesini sağlayan simgelerle oluşturun.

   s2.jpg

  3. StoryArt uygulamasında görüntülerinizi, yakınlaştırma ve kırpma da dahil olmak üzere videoları yeniden boyutlandırmanıza ve kırpmanıza olanak sağlayan profesyonel düzenleme araçları da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde ortaya muhteşem sinematik fotoğraflar çıkarabilirsiniz.

   s3.jpg
Facebook yorumları